Karadeniz Bölgesi'nin gözde şehirlerinden biri olan Kastamonu, doğa sporları ve sosyal aktivitelerle dikkat çeken bir şehirler arasında yerini alıyor. Dağcılık ve paraşütle atlama gibi adrenalin dolu etkinliklerin yanı sıra, oksijen deposu ormanlarıyla doğa yürüyüşleri için de ideal bir mekandır. Peki, Kastamonu'nun alan kodu nedir? Kastamonu telefon kodu hakkında merak edilen tüm detaylar bu haberde.

1 Temmuz'da başlıyor! 'Gençlik Yaz Okulları' müjdesi 1 Temmuz'da başlıyor! 'Gençlik Yaz Okulları' müjdesi

Kastamonu'nun Alan Kodu Nedir?

Kastamonu'nun alan kodu 0 366’dır. Bu kod sayesinde Kastamonu'nun merkezinden tüm ilçelerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Hem deniz turizmi hem de kara turizmi açısından zengin olan Kastamonu, bot turları ve pek çok aktivite ile ziyaretçilerine unutulmaz deneyimler sunar. Ayrıca, yerel lezzetleri ve konaklama seçenekleri ile ekonomik bir tatil imkanı sunar.

Kastamonu, sanayi, tarım ve hayvancılık alanlarında da önemli bir potansiyele sahiptir. Bu yüzden, iş ve sosyal aktiviteler için Kastamonu ile iletişim kurmak isteyenler, 366 alan kodunu kullanarak sabit hatlardan kolaylıkla erişim sağlayabilirler. Kastamonu'nun bu alan kodu, şehrin genişleyen ve gelişen yapısına uygun bir iletişim altyapısı sunar.

0366 Telefon Kodu Nereye Ait?

Kastamonu'nun sabit telefon hatları üzerinden iletişim sağlamak isteyenler için 366 alan kodu kullanımı zorunludur. Şehir, Karadeniz Bölgesi'nin en güzel ve gelişen şehirlerinden biri olarak, sabit hat iletişiminde bu kodu kullanmaktadır. Özellikle sarımsağı ile ünlü olan bu şehirde, sabit telefon hatları üzerinden dilediğiniz noktaya bu kod ile ulaşabilirsiniz.

Editör: Haber Merkezi