Son günlerde Boğaz'ın incisi Memduh Paşa Yalısı'nda yaşanan tarihi soygun, dikkatleri NAB Holding'in sahibine çevirdi. Yapılan araştırmalar sonucunda, yalının sahibinin Reza Zarrab'ın ablası Şeyda Eromi ile evli olduğu ortaya çıktı. Bu şok edici gelişmenin ardından NAB Holding'in sahibi ve şirketin tarihi merak konusu oldu. Peki Memduh Pasa Yalısı kimin?, Behram Eromi kimdir?, Reza Zarrab Kimdir Biyografi?, Boğazda en çok kimin yalısı var?, Zeki Paşa yalısı ne kadara satıldı?, NAB Holding ne iş yapar? İşte NAB Holding hakkında tüm merak edilen detaylar…

NAB Holding Sahibi Kimdir?

NAB Holding'in temelleri, Eromi ailesi tarafından 1988 yılında atılmıştır. İstanbul’da kurulan NAB Dış Ticaret Ltd. Şti., bölge ülkeleriyle dış ticaret yapmak üzere faaliyete başlamıştır. Zamanla, genel dış ticaret faaliyetlerinin yanı sıra, bölge ülkelerindeki pazar taleplerini karşılayabilmek için iş kolu bazında şirketleşmeye gidilmiştir. Finans ve perakende gibi çeşitli sektörlerde de faaliyet göstermeye başlanmıştır.

NAB Holding'in Büyüme Süreci

2008 yılına gelindiğinde, NAB Grup şirketleri geleceğe daha sağlam adımlarla yürüyebilmek ve kurumsal bir yapıyla büyümeyi sürdürebilmek amacıyla NAB Holding çatısı altında konsolide edilmiştir. O günden bu yana, NAB Holding, uluslararası iştirakleri ve bağlı kuruluşlarının yönetimini, her biri kendi alanında uzman ve deneyimli profesyonel yöneticiler aracılığıyla İstanbul’daki merkezinden yürütmektedir.

KİSEV yeni yönetimini belirledi KİSEV yeni yönetimini belirledi

NAB Holding Yönetim Kurulu Üyeleri

NAB Holding'in yönetim kadrosu oldukça güçlü ve deneyimli isimlerden oluşmaktadır. İşte NAB Holding'in yönetim kurulu üyeleri:

  • İbrahim Eromi: NAB Holding Onursal Başkanı, 1937 doğumlu, Baku'de yaşamaktadır. Kurucuların babası.
  • Behram Eromi: NAB Holding Yönetim Kurulu Başkanı, 1964 doğumlu, İstanbul’da yaşamaktadır. Evli ve iki kız çocuk babası.
  • Nadir Eromi: NAB Holding Yönetim Kurulu Üyesi, 1960 doğumlu, İstanbul’da yaşamaktadır. Evli ve iki erkek çocuk babası.
  • Shahram Eromi: NAB Holding Yönetim Kurulu Üyesi, 1970 doğumlu, Baku'de yaşamaktadır. Evli, bir kız ve bir erkek çocuk babası.

Tarihi Soygunda Dikkat Çeken Detaylar

Boğaz'ın incisi olarak bilinen Memduh Paşa Yalısı'nda gerçekleşen soygunun ardından, soygun miktarının başlangıçta bildirildiği gibi 130 milyon dolar değil, 150 milyon lira olduğu ortaya çıktı. Yedi şüpheli, paranın bir kısmıyla birlikte yakalandı. Bu gelişmeler, NAB Holding'in sahibinin kim olduğunu daha da merak edilir hale getirdi.

Editör: Haber Merkezi