Netflix’te yayınlandığı ilk sezonu ile herkes tarafından sevilen Zeytin Ağacı dizisinin 2.sezonun ne zaman yayınlanacağı araştırılmaya başlandı. Peki, Zeytin Ağacı’nın 2.sezonu ne zaman yayınlanacak? Zeytin Ağacı dizisinin konusu ne? Zeytin Ağacı dizisinin kadrosunda kimler yer alıyor?

Sinemaseverlere müjde... Karantina geliyor! Sinemaseverlere müjde... Karantina geliyor!

Netflix’te yayınlandığı ilk sezonu ile herkes tarafından sevilen Zeytin Ağacı dizisinin 2.sezonunun ne zaman yayınlanacağı araştırılmaya başlandı.

Ayvalık’ın sıcak dünyasında üç kız arkadaşın yaşadığı tedavi sürecini konu alan Zeytin Ağacı dizisi 2.sezonu ile izleyiciyle buluşmak için gün sayıyor. Peki, Zeytin Ağacı’nın 2.sezonu ne zaman yayınlanacak? Netflix’te yayınlanan Zeytin Ağacı dizisinin konusu ne? Zeytin Ağacı dizisinin kadrosunda kimler yer alıyor?

Zeytin Ağacı’nın Konusu

Ayvalık’ta yeni bir hayata başlayan Ada, Leyla ve Sevgi isimli üç arkadaşın karşısına yeni sorunlarla karşı karşıya kalır. Ada hem bilim dünyası hem de ailesinin geçmişi ile mücadele ederken Leyla yeni iş kurmaya çalışmaktadır. Tüm bunlar yaşanırken Sevgi’nin herkesten gizlediği bir sırrı vardır.

Zeytin Ağacı’nın 2.Sezonu Ne Zaman Yayınlanacak?

Netflix’te yayınlanan Zeytin Ağacı’nın 2.sezonu, 11 Temmuz 2024 tarihi itibariyle izleyicilerle buluşacak.

Zeytin Ağacı Dizisinin Kadrosunda Kimler Yer Alıyor?

Editör: Haber Merkezi