Mahir Alay, 1. Sıra Meclis Üyesi Adayı Oldu Mahir Alay, 1. Sıra Meclis Üyesi Adayı Oldu

Kastamonu'nun Taşköprü ilçesinde Cumhuriyet Halk Partisi'nin düzenlediği aday tanıtım programında konuşan CHP Taşköprü İlçe Başkanı Özkan Keskin sözlerine “31 Mart’ta gelecek olan güzel günlerin mimarları olan adaylarımızı sizlere tanıtma ve tanıştırmak için buradayız.” ifadesiyle başladı.

Taşköprü halkının yoğun ilgi gösterdiği toplantıda konuşan CHP Taşköprü İlçe Başkanı Özkan Keskin konuşmasında

“Değerli arkadaşlar biliyorsunuz CHP kuruluşun ve kurtuluşun partisidir. Ülkemiz yanmış, yıkılmış, harap ve bitap düşmüş durumdan tekrar küllerinden doğarak bugün ki cumhuriyetimize kavuşmuştur. Bazıları her ne kadar nankörlük etse de, anlamak istemese de, bizi bu günlere gazi Mustafa Kemal ve silah arkadaşları getirmiştir.

Ne demişti Mustafa Kemal Atatürk, “benim iki büyük eserim vardır; biri Türkiye cumhuriyeti, diğeri Cumhuriyet Halk Partisidir “ne mutlu ki bizlere onun bu iki emaneti sonsuza dek yaşatma görevi düşmüştür.

Birinci vazifemizin, Türk İstiklal ve Cumhuriyetini korumak olduğunun bilinciyle, burada el ele omuz omuza birlikte aydınlık günlere merhaba demek için buradayız.” ifadelerini kullandı.

600 (2)

“Bizim adayımız sizlerin adayıdır”

Keskin, “Biz bugünlerin işaretini 4 vermiştik.31 Mart 2024 de CHP bayrağını Taşköprü Belediyesine dikeceğiz Taşköprü halkının desteğiyle, bu sözümüzü yerine getireceğiz. Bizim adayımız ne koltuk de zoraki bir sevdalısıdır, ne adaydır. Sizlerin adayıdır, halkın adayıdır. Haydi, hep birlikte halkın iktidarını kuralım. Taşköprü halkının hasretle özlemle beklediği kendi kendini yönetme zevkini doya doya tatmalarını sağlayalım.

Belediyecilik topluma, insana hizmet etme sanatıdır. Biz Cumhuriyet Halk Partililer, bu sanatı en güzel uygulayan insanlarız. Onun içindir ki ilçe yönetimimiz ve adaylarımız, Taşköprü halkına hizmet için buradalar.

31 Mart’tan sonra, her şeyi hak eden Taşköprü halkına sosyal belediyeciliğin tüm güzelliklerini sunacaksınız.” şeklinde konuştu.

Son olarak, “Bu yolda dönenler oldu, mum gibi sönenler oldu, siz biliyorsunuz onları.

Pir Sultan Abdal'ın dediği gibi "Dönen dönsün, ben dönmezem yolumdan" sözleri ile açıklamasını sonlandırdı.

600 (1)-1

Muhabir: Deniz Çam