Kastamonu'nun Taşköprü ilçesinde Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) tarafından düzenlenen aday tanıtım programı, yoğun ilgiyle karşılandı.

Taşköprü Belediye Başkan Adayı Demir’den Kaymakam Özen’e ziyaret Taşköprü Belediye Başkan Adayı Demir’den Kaymakam Özen’e ziyaret

Partililerin yoğun katılımıyla Taşköprü Belediye Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen programa konvoy eşliğinde gelen partililer coşkulu bir atmosferde adaylarını tanıttılar.

CHP İl Başkanı İlke Karabacak, Parti meclisi üyesi Hikmet Erbilgin, CHP Taşköprü İlçe Başkanı Özkan Keskin, CHP Taşköprü Belediye Başkan adayı Ufuk Car, Hanönü Taşköprü Belediye Başkan adayı Ali Özkan, Ziraat Odası Başkanı Murat Çelik, TTB Yusuf Öztürk ve çeşitli sivil toplum kuruluşlarının başkanları ile muhtarlar ve muhtar adayları, programın vazgeçilmez isimleri arasında yer aldı.

Aday tanıtımında dikkat çeken isimler arasında İl Genel Meclisi için Bayram Ali Uğurlu, Hasan Duman ve Mehmet Abayoğlu; Belediye Meclisi için ise Ahmet Kökkaya, Mehmet Ölçücü, Gültekin Mumcu, Lütfi Başaran, Arif Hakan Gümüş, İsmail Çiçek, Ege Çam, Oğuz Kara, Tayfur Mumcu, Mesut Tuncay ve Selahattin Cüre yer aldı.

Program, ilçedeki seçmenlerin ilgisini çekerken, CHP'nin güçlü aday kadrosuyla önümüzdeki dönemde Taşköprü ilçesinde etkili bir yönetim sergilemeyi hedeflediği gözlendi. Adayların tanıtımıyla birlikte, CHP'nin Taşköprü'deki seçim çalışmalarının da hız kazandığı belirtildi.

5 (2)

5-23

Muhabir: Deniz Çam