Banka, resmi web sitesi üzerinden yaptığı açıklamasında kampanyanın 22 Eylül’de başladığı ve 27 Mart 2024 tarihinde devam edeceği belirtildi. Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin belirtilen tarihe kadar kampanya koşullarını yerine getirmesi gerekiyor.

KAMPANYA KOŞULLARI AÇIKLANDI

Kampanya koşulları da tek te açıklandı. Ziraat Bankası 27 Mart 2024 tarihine kadar Bankkart’ın kredi kartı özelliği ile Korkmaz’da 2-7 taksitli işlemlerde +3 taksit verileceği belirtildi. Banka, resmi web sitesi üzerinden kampanya için, “Korkmaz'da 2-7 taksitli işlemlerde +3 taksit fırsatı!” açıklamasıyla detayları yayımladı.

Banka resmi web sitesi üzerinden şu paylaşımı yaptı:

KAMPANYAYA KATILMAK İSTEYENLER

Kampanyaya katılmak isteyenler için detaylar belli oldu. Ziraat Bankası yaptığı açıklamasında koşulları şu şekilde sıraladı:

Altında fiyatlarında beklenen değişiklik yaşanacak: İslam Memiş: “Bugün başlayıp günlerce sürebilir!” Altında fiyatlarında beklenen değişiklik yaşanacak: İslam Memiş: “Bugün başlayıp günlerce sürebilir!”

“Kampanya kapsamında 2-7 taksitli ödemelerde +3 taksit seçmeli olarak kart sahibine sunulacaktır.

Kampanyadan yararlanabilmek için işlem esnasında satış yetkilisine + taksit talebinizi hatırlatmanızda fayda bulunmaktadır.

Artı taksit kampanyası sadece Bankkart'ın kredi kartı özelliği ile Bankkart yetkili üye işyerlerinde 2-7 taksitli işlemlerde geçerlidir.

Kampanyadan taksit özelliği olan Bankkart ve Bankkart Başak kart sahibi müşterilerimiz faydalanabilecektir.

Kampanyalı işleminize ilişkin detaylı bilgi slip üzerinde bulunacak olup, seçilen + taksit koşuluna ilişkin sonradan değişiklik yapılmayacaktır.

Taksit sayısının toplamı, ilgili sektör için yasal düzenlemeler ile belirlenen taksit sayısını aşamayacaktır”

FARKLILIK GÖSTEREBİLİYOR

Ziraat Bankası aynı zamanda resmi web sitesi üzerinden yaptığı açıklamasında bireysel ve ticari kartlar için uygulanan azami taksit sayısının yasal düzenlemelere göre farklılık gösterebileceği belirtildi. Kampanyaya katılmak isteyenler için kampanyanın 27 Mart gecesi 23.59’da sona ereceği belirtildi. Kampanya koşullarını sağlayanlar kampanyadan faydalanabilecek.

(uşak gündem)