Emekli maaş promosyonu almak isteyen milyonlarca emekli vatandaş bankaların son başvuru tarihlerini merak ediyor. Aksi takdirde başvuru tarihlerini kaçıranlar promosyonlardan yararlanamıyor. Peki hangi banka ne kadar promosyon ödemesi yapıyor? Bankaların promosyon başvuru tarihleri ne zaman sona eriyor? İşte konuya ilişkin detaylar.

ÜNLÜ & Co Grubu'nda üst düzey atama ÜNLÜ & Co Grubu'nda üst düzey atama

BANKALAR SON BAŞVURU TARİHİNİ AÇIKLADI

Emekli maaş promosyonları yapılan son düzenlemelerle beraber ciddi bir artış gösterdi. Ek ödemelerle birlikte özel bankalarda 18 bin liraya kadar çıkan promosyonlar devlet bankası olan Vakıfbank, Ziraat Bankası ve Halkbank’ta ise 8 ila 12 bin lira aralığına çıkartıldı.

Yeni Proje 2 004

Yeni emekli maaşı promosyondan faydalanmak isteyen emekliler ise ilk olarak bankalara güncelleme talebinde bulunmaları gerekiyor. Bu talepten sonra banka daha önce aldığı promosyon ödemesini yeni ödemeden düşerek yeni bir tutar belirliyor. Ardından İade işlemi gerçekleştikten sonra banka toplam promosyon tutarını müşterinin hesabına yatırıyor. Lakin tüm Balkanlar müşterilerden 3 yıl taahhüt şartı alıyor.

Şu an ise Nisan ayı promosyon ödemeleri merak edilirken bankaların son başvuru tarihleri belli oldu. Bu kapsamda emekli maaş promosyonu almak isteyen vatandaşların 30 Nisan 2024 tarihine kadar bankalara başvuru yapması gerekiyor.

(Karar)