Kastamonu Valisi Avni Çakır, Devlet Su İşleri 23. Bölge Müdürü Yasin Devrim, Taşköprü ilçesi Organize Sanayi Bölgesinde incelemelerde bulunarak, köy muhtarları ile bir araya geldi. Vali Çakır, Taşköprü Kaymakamı Bekir Özen ve Belediye Başkanı Abdullah Çatal’ın eşlik ettiği ziyaretler de Organize Sanayi Bölgesi Balçıklı Deresi Üst Havza Tedbirleri çalışması kapsamında bilgi alarak bölgeyi yerinde inceledi. Daha sonra Vali Çakır, Organize Sanayi Bölgesinde Salkım Orman Ürünleri A.Ş.’nin mobilya hammaddesi işlemek üzere yaptığı fabrika sahasını ziyaret ederek, fabrika yetkilisi Aziz Cumurcu’dan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Selde Zarar Gören Yolları İnceledi


Vali Avni Çakır, Kaymakam Bekir Özen, Belediye Başkanı Abdullah Çatal, Devlet Su İşleri 23. Bölge Müdürü Yasin Devrim, Taşköprü Köylere Hizmet Götürme Birliği Sekreteri Mustafa Çelik, İlçe Özel İdare Müdürü Halil Keskin ve AK Parti İl Genel Meclis Üyeleri Sadık Yıldız, Hüsnü Yılmaz’ın da eşliğinde, Ali Saray – Köçekli grup yolunda zarar gören noktalarda incelemede bulundu. Çakır, çözüm noktasında kurum amirleri ile görüşerek, yolların yapım çalışması hakkında talimat verdi.

Vali Çakır, Köy Muhtarları ile Görüştü

İlçedeki ziyaretlerinin ardından Vali Avni Çakır, Köçekli köyü bölgesinde bulunan 16 köy muhtarı ile bir araya geldi. Çakır, köy muhtarlarının istek ve taleplerini dinleyerek, yapılacak çalışmalar hakkında muhtarları bilgilendirdi.

Haber: Hamza Sefa YILMAZ

Kastamonu'da ruhsatsız silah çok! 215 tanesi Kastamonu Emniyetinde! (12 Temmuz 2024) Kastamonu'da ruhsatsız silah çok! 215 tanesi Kastamonu Emniyetinde! (12 Temmuz 2024)

Editör: Haber Merkezi