Kastamonu 1. Amatör Küme'de ilçemizi temsil eden Taşköprüspor, misafir olduğu İhsangazi Spor ile karşılaşacağı müsabaka öncesi kale direklerinin ölçülerinin standartlar dışında olduğu gerekçesi ile hakemlere itiraz etti.

Kale direkleri arasında gerekli ölçümleri yapan hakemler, ölçülerin standartlar dışında olduğunu tespit edip maçı erteledi.

Gerçekleşen olay sonrası Taşköprüspor resmi sosyal medya hesabından açıklamada bulundu.

Taşköprü Ahmet Oran İçin Ağlıyor! Cenaze programı belli oldu Taşköprü Ahmet Oran İçin Ağlıyor! Cenaze programı belli oldu

Yapılan açıklamada;

"23 YILDIR YAPILAN YANLIŞIN DÜZELMESİNE VESİLE OLDUK❗️
HERALDE YİNE YARANAMADIK
Bugun deplasmanda saat 14:00 İhsangazispor’a konuk olmaya gittik kale direkleri maçın oynanmasına izin vermedi.
Kale direklerinin 21 cm kısa,alçak,dar,filelerin yanlış bağlandığı konusunda hakem triosuna gereken itirazımızı yaptık direkler arası mesafe ve yüksekliği ölçüldü nizami olmadığı anlaşıldı ve hakemler tarafından maç ertelendi.Güvenlik güçleri,sağlık ekipleri,ve seyircileri geldi yazık değil mi diyorlar kesinlikle doğru yazık ama en çok bize yazık daha uzak mesafeden gelen bütün planı bugün ki maç için yapan biz değil miyiz burda mağdur olan asıl taraf kim kamuoyuna soruyoruz Diyorlarki ilk yarı siz geçerseniz o kaleye ikinci yarı biz geçeriz oyuncularıda değiştirelim isterseniz.Biz hata ortaya çıkmasın diye susup açıklama yapmayalım istedik ama görüyoruz ki asıl konuşması gereken bizken bizden başka herkes konuşuyor.Kamoyuna saygıyla duyurulur." İfadelerine yer verildi.