Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Taşköprü Belediye Başkan adayı Yıldıran Yüksel, ilçeyi yepyeni projelerle buluşturmaya hazırlanıyor. Yüksel'in iddialı projeleri arasında El Sanatları ve Yöresel Ürünler Pazarı, Hobi Bahçeleri, Fakülte ve KYK Binası, Özel İdare Binası Yenilenmesi, Açık Hava Sineması ve Millet Bahçesi, Camii Temizliği ve Zahireciler ve Toptancılar Sitesi yer alıyor.

Taşköprü'nün Kalbi El Sanatlarına Çarpacak

Orman İşletme Müdürlüğü karşısında yer alan alana kurulacak El Sanatları ve Yöresel Ürünler Pazarı, hem Taşköprülü hem de karayolunu kullanan misafirlere hizmet verecek. Pazar alanında Taşköprülü kadınların el sanatlarını ve yöresel ürünlerini sergileyebilecekleri dükkanlar yapılarak ev ekonomilerine katkıda bulunmaları sağlanacak.

Dualarla Anıyoruz… Dualarla Anıyoruz…

Toprakla Buluşma ve Organik Ürün Keyfi

Hobi Bahceleri.ae4B

Belediyeye ait veya Milli Emlak'tan kiralanacak arazilerde oluşturulacak Hobi Bahçeleri, Taşköprülülerin toprakla bütünleşmesini ve stresten uzaklaşarak organik ürünler üretmesini teşvik edecek.

Eğitim ve Kalkınma El Ele

Mevcut Meslek Yüksekokulu'na ek olarak 4 yıllık fakülte ve Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) binası için girişimlerde bulunulacak. Bu sayede Taşköprü'de eğitim ve kalkınma ivme kazanacak.

Modern ve İşlevsel Bir Özel İdare Binası

Taşköprü Meydanı'ndaki Özel İdare Binası yerine, iş merkezi, kapalı otopark, fastfood, sinema salonu ve teras kafe içeren modern ve işlevsel bir yaşam alanı inşa edilecek.

Açık Hava Sineması ve Millet Bahçesi Keyfi

Halkın keyifli vakit geçirebileceği açık hava sinema ve amfi tiyatro bulunduran bir Millet Bahçesi Taşköprü'ye kazandırılacak.

Camilerimize Özen ve Saygı

Buyuksehirden Ibadethane Ve Evlere Temizlik Hizmeti

Dinimizin sembolü olan camilere talep edilmesi halinde temizlik, çevre düzenlemesi ve bakım onarım gibi ihtiyaçlar giderilecek.

Zahireciler ve Toptancılar için Modern Çözüm

Zahireci ve toptancı esnafın rahat ticaret yapabilmesi için modern bir Zahireciler ve Toptancılar Sitesi projesi hayata geçirilecek.

Başkan adayı Yüksel'in projeleri ile Taşköprü'nün modernleşmesi, kalkınması ve daha yaşanabilir bir hale gelmesi hedefleniyor.

DİĞER PROJELERİ GÖRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Haber: Ünal TOPUKSUZOĞLU