Yüzme Bilmeyen Kalmasın Projesi ile Okul Çocuklarına Yüzme Kursları!

Haftanın 4 günü, saat 13:30 ile 15:30 arasında, Bakanlığımızın desteklediği "Yüzme Bilmeyen Kalmasın" projesi kapsamında, ilçemizdeki ve Hanönü'deki ilkokul ve ortaokul öğrencilerine ücretsiz yüzme kursları verilecek. Bu sayede, genç nesil su sporlarına erken yaşta tanıtılacak.

Kış Spor Okulları ile Çocuklarımız Yüzme Becerilerini Geliştiriyor!

Taşköprü Sarımsağı: Avrupa Birliği'nde 7. Sırada, Ama Neden? Taşköprü Sarımsağı: Avrupa Birliği'nde 7. Sırada, Ama Neden?

Haftanın altı günü boyunca, 7-14 yaş arası çocuklar için Kış Spor Okulları kapsamında yüzme kursları düzenleniyor. Kayıtlar başlamış durumda. Havuzda eğlenceli ve öğretici derslerle çocuklar suya daha fazla yakınlaşacaklar.

Yetişkinler İçin Cumartesi ve Pazar Günleri Yüzme Kursları Başlıyor!

Bu yıl ilk kez, yetişkinlere yönelik olarak Cumartesi ve Pazar günleri düzenlenecek olan yüzme kurslarıyla su sporlarına ilgi duyan herkes için fırsatlar sunuluyor. Bu kurslar iki ay sürecek ve katılımcılar için harika bir fırsat olacak.

Sporsever halkımız, Taşköprü Yüzme Havuzu'na gelerek kayıtlarını yaptırabilirler. Siz de suyun tadını çıkarın ve yüzme becerilerinizi geliştirin!

5f0d0d06-f801-4e3a-bf34-74317edb101c

(Ünal Topuksuzoğlu)