"Sandıktan çıkan sonuçlara saygı ve riayetimiz tartışma götürmez bir gerçektir" diyen Yüksel Aydın, 31 Mart seçimlerine katılan her siyasi partinin kendi payına düşen hisseyi alacağnı, lazım gelen dersleri mutlaka çıkaracağını ifade etti.

"Çok cepheli mücadele"

MHP Kastamonu Belediye Başkan Adayı Yüksel Aydın'ın açıklaması şöyle: 

"Değerli Dava Arkadaşlarım; 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinin kesin olmayan sonuçları ortaya çıkmıştır. Bilhassa ifade etmek isterim ki, sandıktan çıkan sonuçlara saygı ve riayetimiz tartışma götürmez bir gerçektir. Bu seçimle birlikte, önümüzdeki beş yılın yerel yöneticileri belirlenmiştir. Bu kapsamda Milliyetçi Hareket Partisi ve Cumhur İttifakı’nın çok cepheli mücadelesine karşılık DEM takviyeli Cumhuriyet Halk Partisi’nin konjonktürel kimi rahatsızlık ve memnuniyetsizlikten istifade ederek sivrildiği açıktır.

"Egemenlik milletindir, yetki milletindir"

Günü kurtarma telaşına kapılanlarla geleceği kurma arayış ve amacında olanları Türk milleti müstesna ölçüde tefrik etmekte, bu çerçevede milli tarihimizin mecmuu seviyesinde bulunan Cumhur İttifakı’nı gönülden sahiplenmektedir. Egemenlik milletindir, yetki milletindir, siyasi istikrarı ekonomik istikrar ve gelişmişlikle perçinlemek hepimizin ortak sorumluluğudur.

Altın fiyatlarında son durum: Kastamonu’da gram, çeyrek ve yarım altın ne kadar? Altın fiyatlarında son durum: Kastamonu’da gram, çeyrek ve yarım altın ne kadar?

"Mücadelemiz sürecek"

Bu nedenle karamsarlığa ve ümitsizliğe mahal yoktur, mücadelemiz ve millete hizmet azmimiz şevkle ve hız kesmeden sürecektir. Her zamankinden daha çok çalışacak, milletle daha çok hemhal olacak, cesameti yaygınlaşan sorunların çözümüyle birlikte yerel yönetimlerdeki mevzi kayıplar da mutlaka telafi edilecektir.

"Herkes payına düşen hisseyi alacak"

İnanıyorum ki, 31 Mart seçimlerine katılan her siyasi parti kendi payına düşen hisseyi alacak, lazım gelen dersleri mutlaka çıkaracaktır. Kastamonu’muzda Milliyetçi Hareket Partisi adaylarına oy veren aziz vatandaşlarımıza şükranlarımı sunuyorum.

Çok yoğun bir kampanya dönemine imza atan, gece gündüz çalışan il ve ilçe teşkilatlarımıza, kıymetli yönetimlerine ve bu kutlu davaya gönül vermiş tüm gönüldaşlarımıza teşekkür ediyorum.

"Tebrik ediyorum"

Adanmış ve inanmış bir vicdanla, dürüst ve samimi bir mizaçla üstlendikleri kutlu görevleri insanüstü bir gayretle yerine getiren, Üç hilalin onurunu bayraklaştıran aziz dava arkadaşlarımla iftihar ediyor, hepsini yürekten kutluyorum.

Seçilen belediye başkanlarımızı, belediye meclis üyelerimizi, il genel meclis üyelerimizi tebrik ediyor, başarılar diliyorum.

Mübarek Ramazan ayında, aziz milletimin her güzel insanına gönül dolusu selam, sevgi ve hürmetlerimi iletiyorum.

Türk milletinin ruh kökü, Türkiye Yüzyılı hedefinin ufuk çizgisi olan Cumhur İttifakı’nın kararlı, heyecanlı, yürekli ve imanlı şekilde yoluna devam edeceğini de herkesin bilmesinde yarar görüyorum. Saygılarımla.."

(Haber Merkezi)