Edinilen bilglere göre, Kastamonu İl Jandarma Komutanlığı Jandarma Suç Arama Timi (JASAT) ekipleri tarafından 25-31 Mart 2024 tarihleri arasında hakkında yakalama kararı bulunan şahıslara yönelik yürütülen çalışmalar neticesinde 53 şahıs yakalandı.
Yakalanan şahıslardan, "silahla tehdit ve kasten öldürme" suçundan 17 yıl 6 ay hapis cezası ile aranan Y.Y., "silahla tehdit" suçundan 4 yıl 7 ay hapis cezası ile aranan, "yabancıyı ülkeye sokma" suçundan 3 yıl 6 ay hapis cezası ile aranan S.A., "kullanmak için uyuşturucu veya uyarıcı madde satın almak, bulundurmak ve basit yaralama" suçundan 3 yıl 1 ay hapis cezası ile aranan F.D., "vergi usul kanununa muhalefet" suçundan 3 yıl 1 ay hapis cezası ile aranan T.Ş., "reşit olmayanla cinsel ilişki" suçundan 2 yıl 1 ay hapis cezası ile aranan A.E., "kullanmak için uyuşturucu veya uyarıcı madde satın almak, bulundurmak ve basit yaralama" suçundan 2 yıl cezası ile aranan M.K. tutuklanarak Ceza İnfaz Kurumuna teslim edildi.

Kastamonulu uzmanlar uyardı: Güvenli sürüş için yazlık lastik şart! Kastamonulu uzmanlar uyardı: Güvenli sürüş için yazlık lastik şart!

(iha)