Baba, kızının boşanmasını istemeyip üzüldüğü için mi, kurtuluyor diye çok sevindiği için mi yoksa kızının yaşadığı travmalar aklına gelip bunlara tanıklık yapmak zorunda kalınca yüreği kaldırmadığı için mi kalp krizi geçirdi? Merak ediliyor!

Tokat'ta iki otomobilin çarpıştığı kazada 3 kişi yaralandı Tokat'ta iki otomobilin çarpıştığı kazada 3 kişi yaralandı

Denizli'de kızının boşanma davasının görüldüğü esnada duruşma salonunda kalp krizi geçiren 69 yaşındaki adam hayatını kaybetti.

Çivril ilçesinde meydana gelen olayda Asliye Hukuk Mahkemesinde kızının boşanma davasına tanık olarak katılan Hüseyin Eren (69), bir anda yere yığıldı. Kalp krizi geçiren Eren'e ilk müdahale ise duruşma savcısı tarafından yapıldı.

HAYATA TUTUNAMADI

İhbar üzerine bölgeye gelen sağlık ekibinin müdahalesine kadar savcının kalp masajı yapmayı sürdürdüğü öğrenildi. Olay yerine gelen sağlık ekiplerinin de tüm müdahalesine rağmen Eren'in yaşamını yitirdiği belirlendi. 3 kız babası olan Hüseyin Eren'in kalp hastası olduğu ve daha önce kalp ameliyatı olduğu öğrenildi.

Öte yandan, Eren'in cenazesi Şenköy Mahalle Camisinde kılınan cenaze namazının ardından mahalle mezarlığına defin edildiği öğrenildi.

Kizinin Bosanmasina Dayanamayan Baba Son 16882824 2148 Amp

(haberler.com)