Afyonkarahisar'da 17-22 Mart tarihleri arasında düzenlenecek olan Okullu Yıldız Kızlar Türkiye Finalleri'nde ilimizi temsil edecek takımlar belli oldu. Kastamonu Merkez Ortaokulu ve Kastamonu Şehit Bülent Gider Ortaokulu, bu prestijli organizasyonda ilimizi en iyi şekilde temsil edecek.

Merkez Ortaokulu takımını antrenör Cengiz Kesici, yardımcı antrenör Kadir Özdemir ve beden eğitimi öğretmeni Yeşim Balcı hazırlıyor. Merkez Ortaokulu, son iki yılda Türkiye ikincisi olmanın gururunu yaşıyor.

Antrenör Kesici, hayalinin iki Kastamonu takımının finalde karşı karşıya gelmesi olduğunu dile getiriyor. Bu hedef doğrultusunda takımına en iyi şekilde hazırlanıyorlar.

Diğer temsilcimiz olan Şehit Bülent Gider Ortaokulu ise Kastamonu Belediyesi GSK'nin alt yapı antrenörü Bülent Alaz ve beden eğitimi öğretmeni Erçin Kerim tarafından yönlendiriliyor. Geçtiğimiz sene Okullu Küçük Kızlar kategorisinde Türkiye ikincisi olan bu ekip, bu yıl da başarılı bir performans sergilemek için hazırlıklarını tamamladı.

Kastamonu'da personel alımı yapılacak Kastamonu'da personel alımı yapılacak

Pazar sabahı Afyonkarahisar'a hareket edecek olan temsilcilerimiz, ilimizi en iyi şekilde temsil etmek için heyecanla beklenen mücadelelere hazırlanıyor.

Whatsapp Image 2024 03 16 At 21.25.15

Şehit Bülent Gider Ortaokulu

9Cdb470D 8E4B 4658 937A D2B809A09762

Merkez Ortaokulu