Kastamonu Valisi Meftun Dallı önceki akşam, polisleri çok seven Ebubekir'in evine konuk oldu. Ebubekir, ziyarette Vali Dallı'dan polis üniforması istedi. Vali Dallı'da bu isteğin en kısa zamanda yerine getirileceğinin sözünü verdi.

"Ebubekir polisimizi çok seviyor"

441455818 18023864615287091 7806083446346474342 N

Vali Dallı, önceki gün yaptığı paylaşımda; "Bu akşam, Ebubekir evladımızı ve ailesini ziyaret ettik. Ebubekir polisimizi çok seviyor. İsteği üzerine, kendisine bir komser üniforması sözü verdik. Ebubekir, inşallah sağlığına kavuşacak ve Türk Polis Teşkilatı’nda görev alacak, buna inanıyor ve bunun için kendisine dua ediyoruz" dedi.

Yanıbaşımızdalar! Bizimkiler ve onlar yollarda cirit atıyor! (video haber) Yanıbaşımızdalar! Bizimkiler ve onlar yollarda cirit atıyor! (video haber)

Vali Dallı, verdiği sözü yerine getirdi

G Ni G0 Io Xo A Ep D W U

Vali Dallı'nın Ebubekir'e verdiği üniforma sözünün ardından Kastamonu Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polis ekipleri Ebubekir'i ziyaret etti ve polis üniforması hediye etti.

Sözün yerine getirlmesinin ardından Kastamonu Valisi Meftun Dallı yeni bir paylaşım yaparak, "Dün akşam evlerine gittiğimizde Ebubekir evladımıza polis üniforması sözü vermiştik. Kastamonu Emniyeti'nden arkadaşlarımız, özel harekât başkomiseri üniformasını Ebubekir’e ulaştırdılar. Kendilerine teşekkür ediyorum. Evladımıza da bir kere daha Allah’tan acil şifa ve sağlıklı uzun bir ömür diliyorum. Allah, hayallerini gerçekleştirmeyi nasip eylesin" ifadelerine yer verdi.

G Ni G0 Il W4 A A7 W R0

(Mustafa Balcı)