Kehanetleri ile sık sık gündem olan Kör Kahin Baba Vanga’nın, tüyleri diken diken eden 2024 kehaneti açıklandı. Zamanında Çernobil’i bile söylemişti. 2024 yılı için çok daha büyük bir felaketin kapıda olduğu söylendi. İşte Baba Vanga’nın 2024 kehaneti…

Kehanetleri ile her sene gündem olan Kör Kahin Baba Vanga, bu kez de 2024 kehanetleri ile gündeme geldi. Geçtiğimiz yıllarda Çernobil nükleer faciasını, Prenses Diana'nın ölümünü, 11 Eylül saldırılarını ve Brexit gibi öngörülerinin gerçekleştiği iddia edilen Baba Vanga'nın önümüzdeki yıl için ortaya attığı kehanetler duyanları resmen şaşkına çevirdi. Söyledikleri gerçekleşirse dünyayı büyük bir felaket bekliyor. İşte Baba Vanga’nın 2024 yılı için söylediği kehanetler…

  1. Küresel Ekonomik Kriz: Baba Vanga, 2024 yılında büyük bir ekonomik krizin meydana geleceğini öngörmüş. Bu krizin artan borç seviyeleri, jeopolitik gerilimler ve ekonomik gücün Batı'dan Doğu'ya kaymasına bağlı olarak tetikleneceğini belirtmiş.

  2. Siber Saldırılar: Baba Vanga, 2024 yılında siber saldırıların artacağını tahmin etmiş. Bilgisayar korsanlarının elektrik şebekeleri, su arıtma tesisleri gibi kritik altyapıları hedef alabileceğini öne sürmüş.

  3. Küresel Isınma ve Doğal Afetler: Baba Vanga, küresel ısınmanın etkisiyle hava olayları ve doğal afetlerin artacağını iddia etmiş. Kasırgalar, yangınlar ve sellerin sayısının artacağını ve büyük can kayıplarının meydana gelebileceğini söylemiş. Ayrıca Pasifik Kıyıları'nda yıkıcı bir depremin yaşanabileceğini belirtmiş.

  4. Kanser Tedavisi: Baba Vanga, kanser tedavisi için önemli bir adımın atılacağını ve insanlığın bu hastalıktan kurtulacağını tahmin etmiş. Ancak bu tahmin oldukça umut verici olsa da kesinliği konusunda belirsizlik devam ediyor.

    Gökdelenlerin şehri New York'un en büyükleri! Gökdelenlerin şehri New York'un en büyükleri!
  5. Uzaylılarla İletişim: Baba Vanga, insanlığın önümüzdeki 200 yıl içinde uzaylılarla temas kuracağını tahmin etmiş. Ancak bu tür tahminler bilimsel temellere dayanmıyor ve spekülatif nitelikte.

(Karar)

Editör: Ünal TOPUKSUZOĞLU