Dün akşam ilk bölümüyle ekrana gelen Hudutsuz Sevda dizisindeki kadına şiddet, tecavüz ve cinayet sahneleri izleyicileri ayaklandırdı. RTÜK'e çağrı yapan seyirciler, "Kadının kafasının defalarca taşa vurulmasına sessiz kalma" ifadelerini kullandı.

İnebolulu hemşehrimiz Deniz Can Aktaş ie birlikte Miray Daner ve Biran Damla Yılmaz'ın başrolünü paylaştığı Hudutsuz Sevda dizisi dün akşam ilk bölümüyle ekrana geldi. Dizide kadına şiddet ve tecavüz sahneleri izleyicileri sinirlendirdi.

catsuiu

KADINA ŞİDDET, TECAVÜZ VE CİNAYET

Artvin'de çekilen dizide Esra Dermancıoğlu ve Biran Damla Yılmaz'ın şiveli konuşmaya çalışması hiç beğenilmedi. Dizide Biran Damla Yılmaz'ın oynadığı Yasemin, başı Tarık tarafından defalarca taşa vurularak öldürüldü. Tarık bir kadın da tecavüz etti. Dizide İnebolulu hemşehrimiz Deniz Can Aktaş'ın oynadığı Halil İbrahim de sevdiği kadın Yasemin'i öldüren Tarık'ın boğazını kesti.

hudutsuz-sevda-dizisindeki-kadina-siddet-ve-16356943_1415_m

İZLEYİCİLER TEPKİ GÖSTERDİ

Dizideki tecavüz, kadına şiddet ve cinayet sahneleri izleyicilerin tepkisini çekti. RTÜK'e seslenen birçok izleyici, "Şiddeti normalleştirmekten bıkmadınız mı?" derken oyuncuların bu rolleri kabul etmesi de tepki çekti.

siyahcç-2

Kastamonu'nun Gözde Noktaları... Kastamonu'nun Gözde Noktaları...

İşte dizi için yapılan bazı yorumlar...

1-22-1

hudutsuz-sevda-dizisindeki-kadina-siddet-ve-16356943_1115_m