Cem Küçük’ün programında EYT’lileri sevindirecek haber geldi.

Yeni yıla girilmesiyle birlikte emeklilerin kaderi de belli oldu. Enflasyon farkı baz alınarak düzenlenen emekli maaşları son güncellemeyle birlikte yüzde 49,25 zamlandı.

Böylece en düşük emekli maaşı 10 bin TL oldu. Zammın ardından umudunu bayram ikramiyesine çeviren emekliler buradan da istediklerini alamadı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ramazan ve Kurban Bayramı’nda emeklilere verilecek ikramiyeye yapılan zammı açıkladı.

Erdoğan, 2 bin TL olan bayram ikramiyelerine yüzde 50 zam yaparak 3 bin TL’ye çıkardı.

829X469 Son Dakika Emekli Bayram Ikramiyesi 2024 Kesinlesti Emekliye Bayram Ikramiyesi Ne Kadar Oldu 1708537585417

EYT’LİLERİ BAYRAM ETTİRECEK HABER GELDİ

Bu gelişmelerin ardından bayram ikramiyesini EYT’lilerin alıp almayacağı merak konusu oldu.

HDI Sigorta'dan satış yöneticilerine özel "HDI Kampüs" eğitim programı HDI Sigorta'dan satış yöneticilerine özel "HDI Kampüs" eğitim programı

Cem Küçük’ün TGRT’deki programında o isim merak edilen sorunun yanıtını verdi.

Ekonomi editörü Yaprak Hırka Yıldız, bayram ikramiyeleri hakkında da bilgi verdi. Yıldız, EYT'lilerin de bayram ikramiyesinden faydalanacağını söyledi.

Geçtiğimiz yılı örnek gösteren Yaprak Hırka Yıldız, başvurularını tamamlayanların Ramazan ve Kurban Bayramında ikramiyeden yararlandıklarını hatırlattı.

65C4Cba94A1C91Cf5E7911B2

EK ZAM TARİHİNİ AÇIKLADI

Öte yandan Cem Küçük’ün programında emeklileri ilgilendiren bir haber daha geldi. Yaprak Hırka Yıldız, canlı yayında emekliler için yapılacak ek zam tarihini açıkladı.

Canlı yayında Cem Küçük’e konuşan Ekonomi Editörü Yıldız 1 Nisan 2024 tarihinde emeklilere ek zam öngörüsü olduğunu ve bu yönde bilgiler dolaştığını duyurdu.

Ssdsdsdsdsd