Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın AK Parti Karabük Belediye Başkan Adayı Özkan Çetinkaya’nın Karabük için düşündüğü Garpark ve Nehir Park başta olmak üzere birçok projeyi yakından görecek ve dinleyecek.

En son 9 yıl önce toplu açılışlar için Karabük’e gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yeniden kente gelecek olması Karabüklüleri heyecanlandırdı.

AK Parti Karabük İl Başkanı Ferhat Salt ise, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın uzun bir aradan sonra Karabük’te misafir etmekten onur duyduklarını söyleyerek, “Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız 22 Mart Cuma günü Karabük’te halkımıza hitap edecek. Düzenlenecek mitingimize tüm halkımızı davet ediyoruz" dedi.

Özkan Çetinkaya kimdir?

Özkan Çetinkaya, AK Parti Karabük Belediye Başkan Adayı olarak ilan edilmesinin ardından araştırılan isim olmaya başladı. Karabük'te uzun süredir partinin Karabük İlçe Başkanlığı görev yapan Özkan Çetinkaya, gençlik kollarında da görev almıştı. Peki, Özkan Çetinkaya kimdir, nereli, kaç yaşında? İşte, o isim hakkında bazı bilgiler...

Aslen Çatalzeytin nüfusuna kayıtlı olan Özkan Çetinkaya, 1988 yılında Karabük’te doğdu. Önceki dönem AK Parti Karabük Merkez İlçe Başkanlığı, İl Gençlik Kolları Başkanlığı, Karabük Belediye Meclis Üyeliğinin yanı sıra birçok STK’larda görev alan Çetinkaya, evli ve iyi derecede İngilizce biliyor.

Kastamonu Valisi Dallı, fırtına nedeniyle oluşan hasarla ilgili bilgi verdi: Kastamonu Valisi Dallı, fırtına nedeniyle oluşan hasarla ilgili bilgi verdi:

(Haber Merkezi)