CHP Taşköprü İlçe Başkanı Özkan Keskin, Taşköprü CHP İlçe Yönetimi, belediye ve İl Genel Meclisi Üye adaylarının katıldığı programda, CHP Taşköprü Belediye Başkan Adayı Ufuk Car, yapmayı planladığı projelerden bahsetti.

"ATAMA BEKLEYEN ÖĞRETMENLERE İSTİHDAM SÖZÜ"

Whatsapp Image 2024 02 29 At 21.59.51

Ufuk Car, Gökırmak Mahallesinde ikamet eden vatandaşların katılımıyla gerçekleşen bu buluşma da; "Atama bekleyen ancak atanamayan öğretmenlerimiz var. Atanamayan öğretmenlerimizin istihdamını sağlayarak, ilçemizdeki öğrencilere kurs vermelerine ikan sunan projemizi hayata geçireceğiz.

Deprem uzmanından Kastamonu'yu da ilgilendiren korkutan açıklama: Beklenen büyük deprem hala olmadı! Deprem uzmanından Kastamonu'yu da ilgilendiren korkutan açıklama: Beklenen büyük deprem hala olmadı!

"HER ÖĞRENCİ BİR YABANCI DİL BİLECEK VE BİR ENSTRÜMAN ÇALMASINI ÖĞRENECEK"

Whatsapp Image 2024 02 29 At 21.59.51 (1)

Öte yandan her öğrencinin en az bir yabancı dil ve bir enstrüman öğrenmesi için kurslarımız olacak.
Halkçı belediye anlayışı ile halk lokantası ve halk marketin açılması sağlayacağız.
Mahallenin çevre düzenlemesi yapılması ve bu kapsamda eski yapıdaki evlerin iyileştirilmesi belediyemizin öncelikleri arasında olacak.

"KREŞ SORUNUNU ÇÖZECEĞİZ"

İlçemizde karı koca çalışan eşler var. Bu eşler kimi zaman çocuklarının bakımını üstlenecek bir aile yakını bulamıyor. Bu sebeple ilçemizde ki kreş sorununu belediye olarak çözeceğiz.

Whatsapp Image 2024 02 29 At 21.59.46

"YOL KENARINDA SARIMSAK SATIŞINA DÜZENLEME GETİRECEĞİZ"
İlçemiz beyaz altın sarımsağın başkenti. İlçemizi muhtelif yerlerinde ve yol kenarlarında Taşköprü Sarımsağının satışı yapılıyor. Özellikle yol kenarında sarımsak satışı yapan üreticilerimizin ve esnafların daha düzgün ve daha toplu noktalarda satış yapabilmesi için gerekli düzenlemeleri yapacağız. Bunun için de parti genel sekreteri Salih Korkmaz’ın kendi arazisinden yer vermesi dikkat çekici bir noktaydı" ifadelerine yer verdi.

Whatsapp Image 2024 02 29 At 21.59.49

(Haber Merkezi)