31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)’den Hanönü Belediye Başkan Adayı olan Ali Özkan, seçimlerde MHP'nin Adayı Metin Yamalı’ya karşı kaybetmesinin ardından çok konuşulacak bir açıklamada bulundu.

Taşköprü İtfaiyesi'nden kurtarma operasyonu: Araca sıkışan tilki kurtarıldı! Taşköprü İtfaiyesi'nden kurtarma operasyonu: Araca sıkışan tilki kurtarıldı!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)’den Hanönü Belediye Başkan Adayı olan Ali Özkan, yayınladığı mesajında “Ben her zaman halkımın yanında olacağım.” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Hanönü Belediye Başkan Adayı Ali Özkan’ın çok konuşulacak bir açıklamada bulundu.

Ali Özkan,seçimlerin ardından yaptığı açıklamada, destek verenlere teşekkür etti ve hizmet için yola çıktığını ancak bazı insanların menfaatleri uğruna satıldıldığını dile getirdi.

Cumhuriyet Halk Partisi’nin adayı olmanın gururunu yaşadığını vurgulayan Özkan, kazanmak ve ya kaybetmekten öte insanların menfaati uğruna kendilerini satmalarının üzücü olduğunu ifade etti. Atatürk’ün partisinin böyle davranışlara müsaade etmeyeceğini belirten Özkan, her zaman halkının yanında olacağını vurguladı.

Ayrıca Özkan, konu üzerine bir kaç kere toplantı yaptığını hatta 11 Mart tarihinde istifa ettiğini, fakat kendisine güvenen insanlar olduğu için çalışmalarına devam ettiğini belirtti.

1151Ce2D 7423 4270 A08E Cc005C49E61E

“Daha güçlü hizmet”

Özkan, aldığı tekliflere rağmen yanındaki insanları satmadığını ve bu konuda kararlı olduğunu dile getirdi. Bazıları tarafından eleştirilse de güvenen insanların olduğunu belirten Özkan, ticaret hayatına geri döneceğini ancak halkına daha güçlü bir şekilde hizmet etmeye devam edeceğini söyledi. Gerçek başarının dürüstlükten ve kimseyi satmamaktan geçtiğini belirten Özkan, satanların utanması gerektiğini ifade etti.