• USD 32,21
  • EUR 35,12
  • ALTIN 2.504,53
  • BİST100 10.644
  • BTC 66.811

Seçim Haberleri

seçim haberleri ve güncel seçim gelişmeleri, seçim ile ilgili tüm video, seçim fotoğrafları ve seçim haberleri Kastamonu Haber - Taşköprü Postası Kastamonu Son Dakika Haber sitemizde


Manşet

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kastamonulu başkan için talimat verdi.

Manşet

CHP Kastamonu İl Başkanlığı, olağanüstü kongre kararı aldı. 25 Mayıs Cumartesi günü yapılacak kongreyle il yönetimi tekrar belirlenecek.

Genel
Taşköprü

Taşköprü Kaymakamı Bekir Özen başkanlığında, ilgili daire amirleri, İl Genel Meclis üyeleri ve muhtarların katılımıyla Köylere Hizmet Götürme Birliği'nin Mayıs...

Siyaset

İYİ Parti'de seçim 3. tura kaldı. Müsavat Dervişoğlu: 570 Koray Aydın: 565 oy aldı.

Genel

Bir kişi, muhtarlık seçimi nedeniyle husumetli olduğu 3 kişi tarafından ''yürüyüşü beğenilmediği'' gerekçesiyle darbedildi!

Taşköprü

Kastamonu’nun Taşköprü ilçesindeki köyüne 6 sene önce geri dönerek, köyünde ikinci kez rakipsiz olarak muhtarlık görevine seçildi.

Gündem

31 Mart tarihinde gerçekleştirilen yerel seçimlerde 96 oy alarak seçilen mahalle muhtarı, mazbatasını alacağı gün kalbi dayanmadı.

Taşköprü

Taşköprü Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı, 2024 yılı Mütevelli Heyetinde görev alacak mahalle muhtarı için yapılan seçimi tamamladı.

Manşet

TBMM Genel Kurulu, 31 Mart yerel seçimlerinin ardından dün yeniden toplandı. CHP Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı'nın belediye başkanlığını tercih ettiğine...

İnebolu
Genel

Seçim bitse de oy ve seçim kavgası bitmiyor! O partinin ilçe başkanı, muhtar adayı olan akrabası tarafından vuruldu!