Taşköprü Ülkü Ocakları tarafından, Taşköprü Belediyesi Sosyal Tesislerinde kahvaltı etkinliği düzenlendi. Etkinliğe Taşköprü’de bulunan çok sayıda ülkücü genç ve Taşköprü Belediye Başkanı Abdullah Çatal ile Milliyetçi Hareket Partisi Taşköprü İlçe Başkanı Rıdvan Uçar, Ocak Başkanı Avukat Harun Uğur ve Ocak yönetimi katıldı.

 “VAR OLSUN ÜLKÜ OCAKLARI”

Başkan Çatal yaptığı konuşmada; “Taşköprü Ülkü Ocakları İlçe Başkanlığımızın düzenlemiş olduğu, kahvaltı programında, İlçe Başkanı Rıdvan Uçar, Ülkü Ocağı Başkanımız Harun Uğur, yönetim kurulu üyelerimiz, geleceğimizin gençleri ve yarınlarımız ile bir araya geldik.  Kahvaltı programından sonra gençlerimizi belediyemizde misafir ederek, sohbet etme imkanı bulduk. Yarın bu gençlerimizin arasından hastanemize doktorlarımız, Emniyet Teşkilatımıza Polislerimiz, Adliyelerimize hakim, savcı ve avukatlarımızın çıkacağına eminiz. Ben bir Belediye Başkanı olarak değil, bir abileri olarak her zaman, her dakika gençlerimizin yanındayım. Onların düşünce ve fikirleri ile bizler onların yarınlarını birlikte hazırlıyoruz” ifadelerini kullandı.

(Oğuzhan Erdoğan)

Terör saldırısında bacağını kaybeden Kastamonulu gaziye büyük ayıp! Terör saldırısında bacağını kaybeden Kastamonulu gaziye büyük ayıp!

Editör: Haber Merkezi