Hafta sonuda ziyaretlerine devam eden AK Parti Kastamonu Belediye Başkan Adayı Tahsin Babaş; “Çarşıda, pazarda, iş yerinde AVM'de 7'den 70'e insanımız ile hasbihal etmeye, kucaklaşmaya,  gönüllere dokunmaya devam ediyoruz. Hem projelerimizi anlatıyor hem de onların proje önerilerini dinliyoruz. Biliyoruz ki en verimli dinlenme metodu çalışarak dinlenmektir.

Whatsapp Image 2024 02 11 At 18.32.49 (2)

Kastamonulu Başkandan hamsi festivali Kastamonulu Başkandan hamsi festivali

Çocuklarımızın sıcacık içimizi ısıtan gülüşü umudumuzu, gençlerimizin hayalleri, hedefleri inancımız,  kadınlarımızın gücü azmimizi artırıyor. Biz şehrimizi de insanımızı da çok seviyoruz. Yeniden Kastamonu’muza hizmet etme onurunu yaşamak için aşkla çalışıyoruz" dedi.

"Ulaşılabilir bir başkan olacağım…"

Whatsapp Image 2024 02 11 At 18.32.49 (1)

Babaş, şu açıklamayı yaptı: "Ayrıştırmadan, kutuplaştırmadan, ötekileştirmeden hep birlikte şehrimizin gelişimi, insanımızın refahı için el ele gönül gönüle çalışacağız. Adil, şeffaf, dürüst, ulaşılabilir bir yönetim anlayışı ile tüm halkımızın başkanı olacağım. Bu gün nasıl her an halkımızla birlikteysek, başkan olduğumuzda da kolaylıkla insanımızın ulaşabilmesine özen göstereceğimi belirtmek isterim. Ulaşılabilirlik en hassasiyetle üzerinde durduğumuz meseledir. Şükürler olsun daha önce de insanımızın bu hususta hep takdirini aldık, bir kez daha bütün halkımıza söz veriyorum; ulaşılabilir bir başkan olmaya devam edeceğim.

Whatsapp Image 2024 02 11 At 18.32.50

Biz halkımızla kucaklaştığımızda, onlarla el sıkıştığımızda bütün yorgunluklarımız gidiyor ve içimize büyük bir kararlılık doğuyor. İşte bu kararlılıkla çalışıyor ve Kastamonu'muza faydalı olmak için emek veriyoruz.”

(Haber Merkezi)

Editör: Haber Merkezi