İYİ Partili Ahmet Katar, partisinden istifa ederek, istifa sebeplerini açıkladı.

Katar, "İYİ Parti, Türkiye'de yeni bir umut ve yol olarak doğarak bugünlere gelmiştir. Ülkemize ve milletimize hizmet amacıyla birçok arkadaşımız bu yola ortak olarak mücadele etmiştir. Biz de bu mücadelenin içinde bir nefer olarak gerek Kastamonu İl Başkanı gerekse Milletvekili adayı olarak milletimizin huzuruna çıktık. Vatandaşımızın derdiyle dertlendik, sesi olmaya gayret ettik" dedi.

"İYİ Parti ile yollarımızı ayırmak mecburi hale gelmiştir"

"Ne yazık ki son dönemde İYİ Parti milletimizin sesini tam olarak duyuramaz hale gelmiştir" diyen Ahmet Katar, şu açıklamayı yaptı: "Bu yüzden kan değişimine ihtiyaç duyulmuş ve 5. Olağanüstü Kongre kararı alınmıştır. Kongre partide değişim için bir fırsat olmuştur. Ama kongre sonucunda ortaya çıkan tablo değişime dair umut olmamıştır. Bu yüzden samimiyetle Kastamonu’ya hizmet için ter döktüğüm, mücadele ettiğim İYİ Parti ile yollarımızı ayırmak mecburi hale gelmiştir. Bizim niyetimiz dün olduğu gibi bugün de halistir. Tarafımız milletimizin yanıdır. Görevde olduğum süre boyunca beraber çalışma yürüttüğümüz tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyor, bugün itibariyle İYİ Parti üyeliğimi sonlandırıyorum."

Miniklerin 'Biz Kastamonuluyuz' videosu hem beğeni topladı hem de gülümsetti! Miniklerin 'Biz Kastamonuluyuz' videosu hem beğeni topladı hem de gülümsetti!