Sezon finali haftasına giren "Zuhal Topal’la Yemekteyiz" yarışmasında bu haftanın dikkat çeken isimlerinden biri Simge Öztürk oldu. 75 bin TL'lik büyük ödül için kıyasıya yarışan Simge Öztürk'ün hayatı izleyiciler tarafından merak ediliyor. Peki, Zuhal Topal Yemekteyiz Simge Öztürk kimdir, kaç yaşında ve nereli? İşte Yemekteyiz Simge Öztürk'ün Instagram hesabı ve detaylar...

Yemekteyiz Simge Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

11 Haziran Salı günü yarışan Simge Öztürk, 41 yaşında ve iki çocuk annesidir. Aslen Kocaeli İzmitli olan Simge Öztürk, bir mağaza sahibidir. Haftanın ikinci gününde yarışmacı olarak izleyici karşısına çıkan Simge Öztürk, hünerlerini sergileyerek büyük ödüle bir adım daha yaklaşmak için çaba gösterecek.

Simge Öztürk, Zuhal Topal’ın sunumuyla ekranlara gelen "Zuhal Topal’la Yemekteyiz" yarışmasının 627. bölümünde yemek masasını hazırlayacak. Yarışmanın bu bölümünde Simge Öztürk, çorbasına gelen “Terbiyesiz çorba diyebiliriz” yorumuna “Başka birileri hak ediyor terbiyesiz olayını” yanıtıyla dikkat çekti ve oldukça gerildi.

Jandarma terörle mücadelede 16 kişiyi yakaladı! Jandarma terörle mücadelede 16 kişiyi yakaladı!

Yemekteyiz Simge Öztürk Instagram Hesabı

Simge Öztürk'ün sosyal medya hesapları da izleyiciler tarafından merak ediliyor. Yemekteyiz Simge Öztürk'ün Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Editör: Haber Merkezi