Lvbel C5 ilklere imza atmaya devam ediyor Lvbel C5 ilklere imza atmaya devam ediyor

Yalı Çapkını dizisinde görev alan hangi isim trafik kazası geçirdi? Trafık kazası geçiren kişi kim? Başrol oyuncuları mı trafıık kazası geçirdi? Yalı Çapkını dizisinde görev alıp trafik kazası geçiren kişi merak ediliyor!

Star Tv'nin fenomen dizisi “Yalı Çapkını” ekibi cumartesi günü korkunç bir trafik kazasıyla sarsıldı. Saat 23.00 sıralarında meydana gelen kaza setin bitiş saatinde yaşadı.

1669095

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın aktardığına göre; dizide focus puller (lensin odak noktasının metrajını ayarlayan ve kamera asistanlarının şefi) olarak görev yapan Fethi Savaş Altınpulluk, işini bitirip yalıdan çıktı ve kendi aracına doğru gitmek üzere karşıdan karşıya geçerken bir anda sağ şeritten hızla gelen motosikletin çarpmasıyla ağır şekilde yaralandı.

DURUMU HALA AĞIR

Hemen en yakın Haydarpaşa Numune Hastanesi’ne kaldırılan Altınpulluk, apar topar ameliyata alındı. Fethi Savaş Altınpulluk’un durumunun ağır olduğu öğrenildi. Dizi ekibini büyük üzüntüye boğan kaza sonrası Sinema Sendikası da kazayla ilgili gerekli yasal süreci takip edeceklerini açıkladı.

(karar)