Efsane bir film serisi olan Venom, Venom: Son Dans serisi ile sevenlerinin karşısına çıkıyor. Peki, Venom: Son Dans ne zaman? 2024 yılında sinemaseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanan Venom: Son Dans fragmanı yayınlandı. Venom: Son Dans çıktı mı? Venom: Son Dans ne zaman? Venom: Son Dans nereden izlerim?, Venom 2 Hangi Platformda var? Venom 1 kaç saat? Venom korku mu? Venom vs Spiderman ne zaman? İşte aradığınız tüm bu soruların cevapları haberimizde... 

Venom: Son Dans çıktı mı?

İlk bölümden beri sevenlerinin sinema salonlarına akın etmesine sebep olan Venom, yeni serisi Venom: Son Dans ile tekrar seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz günlerde fragmanı yayınlanan Venom: Son Dans ne zaman çıkıyor? Sorusu internet üzerinde hayranları tarafından en çok arananlar listesinde yer alıyor. Peki, Venom: Son Dans çıktı mı? Venom: Son Dans ne zaman? 2024 yılının Ekim ayında vizyona girmesi beklenen Venom: Son Dans fragmanı Türkçe dublaj olarak yayınlandı. Tom Hardy’in başrolünü üstlendiği Venom: Son Dans ne zaman çıkıyor? Tom Hardy oyunculuğunda vizyona girmesi beklenen Venom: Son Dans, 25 Ekim 2024 yılında seyirci karşısında olacak.

Ordu'da Haznedaroğlu Konağı restore edilecek Ordu'da Haznedaroğlu Konağı restore edilecek

Venom: Son Dans Ne Zaman Vizyona Girecek?

Spider-Man çizgi roman karakterlerinden esinlenen ve spin-off filmlerinin ilki olan ‘Venom: Zehirli Öfke’ ve filmin devam serisi olan ‘Venom: Zehirli Öfke 2’ ile birlikte ardından gelen ‘Venom: Son Dans’ Tom Hardy liderliğinde seyirci karşısına çıkacak. Orijinal serisi olan Venom, dünya çapında gişede 856 milyon dolar hasılat elde ederek adından söz ettirirken, devam filmi olarak Covid-19 pandemisinin ilk dönemlerinde vizyona girerek dünya çapında 502 milyon dolar hasılat elde edip büyük bir başarıya imza atmıştı.

Venom: Son Dans nereden izlerim?

Tom Hardy, Eddie/Venom olarak üçüncü filmde geri dönüyor ve bu son maceralarında, her iki dünya tarafından da avlanırken yıkıcı bir karar vermek zorunda kalıyor. "Venom: Son Dans" filminde Hardy'e "Ted Lasso" yıldızı Juno Temple ve "Doctor Strange in the Multiverse of Madness" aktörü Chiwetel Ejiofor eşlik ediyor. İlk iki filmin senaristi Kelly Marcel, bu kez yönetmen koltuğuna oturuyor ve senaryoyu Hardy ile birlikte yazdı. Marcel ve Hardy, aynı zamanda Avi Arad, Hutch Parker, Amy Pascal ve Matt Tolmach ile birlikte filmin yapımcılığını üstleniyor. “Venom: Son Dans”, 25 Ekim'de sinemalarda!

Editör: Haber Merkezi