Karayolu Trafik Güvenliği Günü ve Karayolu Trafik Haftası etkinlikleri kapsamında, Cumhuriyet Meydanındaki programa katılan Kastamonu Valisi Avni Çakır, ekiplerle birlikte uygulama yaptı ve sürücülere yönelik bilgilendirmelerde bulundu.

Programa ayrıca Kastamonu Belediye Başkanı Op.Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu, İl Emniyet Müdürü Kayhan Ay, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Zafer Özden,  İl Genel Meclis Başkanı Güray Parçal, protokol ve öğrenciler katıldı.

Ekiplerin trafik uygulamasına eşlik eden Vali Çakır, durdurulan araç sürücüleri ve yolculara emniyet kemeri takmanın ve trafik kurallarına uymanın önemini hatırlattı. Sürücülere, "Yolumuz Dikkat Edenlerle, Kurallara Uyanlarla Güvenli", “Bu yolda Sana Çok Güveniyoruz” sloganının yer aldığı broşürleri dağıtan Vali Çakır, trafik kurallarının önemine de dikkati çekti.

Kastamonu'daki camilerde sela okunacak! 922 ilçeye genelge, 90 bin camide gece saat 00.13'te aynı anda! (14 Temmuz 2024) Kastamonu'daki camilerde sela okunacak! 922 ilçeye genelge, 90 bin camide gece saat 00.13'te aynı anda! (14 Temmuz 2024)

(Mustafa Balcı)

Editör: Haber Merkezi