Ekonomik dalgalanmanın en çok etkilediği kesim arasında yer alan emekliler için alınan yeni karar kapsamında bu sene emekliler yılı ilan edilmişti. Emeklilere yönelik yeni destek ve müijdelerin açıklanması beklenirken bu müjdelerden birini de İş Bankası açıkladı.

İş Bankası düzenlemiş olduğu emeklilere özel promosyon kampanyası ile çok sayıda avantaj sunuldu. Emeklilere promosyon ödemesin yanı sıra sağlanacak olan ek avantajlarda belli oldu. Emeklilere yönelik 3 sene boyunca sunulacak ücretsiz hizmette ilan edildi.

İŞ BANKASI EMEKLİ PROMOSYON 2024 BANKA PROMOSYONU NE KADAR?

Türkiye'nin ilk ve en büyük özel bankaları arasında yer alan İş Bankası emeklilere özel promosyon kampanyasını duyurdu. Banka tarafından yapılan açıklamada "SGK emeklileri, emeklilik döneminde bankacılık işlemlerini kolay ve hızlı gerçekleştirmenin rahatlığını İş Bankası ayrıcalıkları ile yaşıyor. T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile yapılan anlaşma çerçevesinde, 1 Ocak - 29 Şubat 2024 tarihleri arasında geçerli kampanya ile ilk emekli maaş ödemesi için İş Bankası'nı tercih eden veya mevcut emekli maaşını İş Bankası'na taşıyan SGK emeklileri (Emekli Sandığı, SSK ve Bağ-Kur) 7.500 TL’ye varan nakit promosyon ödemesinden faydalanabiliyor.

Alfa Romeo, MILANO’nun dünya prömiyerini gerçekleştirdi Alfa Romeo, MILANO’nun dünya prömiyerini gerçekleştirdi

Üstelik SGK emekli maaşını İş Bankası'na taşıyanlar, Maximum Kart ve ek kartları için ücret ödemiyor, birçok ayrıcalık ve avantajdan da yararlanabiliyor." diyerek 7 bin 500 TL promosyon ödeyeceklerini ifade etti.

İŞ BANKASI EMEKLİLERE ÜCRETSİZ HANGİ HİZMETLERİ SUNACAK?

Promosyon ödemesinin yanı sıra İş Bankası emeklilere promosyon sözleşmesi karşılığında 3 sene boyunca:

Maximum kredi kartı ve ek kart,

İşCep, İnternet Şubesi ve Telefon Şubesinden emekli maaş hesabınızdan ücretsiz ve sınırsız olarak havale,

İşCep ve İnternet Şubesi’nden hafta içi mesai saatleri içerisinde emekli maaş hesabınızdan diğer banka hesaplarına yapılacak para transferleri,

Diğer banka ATM cihazlarından ayda 2 adet ücretsiz nakit çekim işlemi tamamen ücretsiz olarak yapılacak ve emekliler bu işlemleri karşılığında ücret ödemeyecekler.

(uşakgündem)