Kastamonu'da 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 109. yıl dönümü dolayısıyla Şehitler Anıtında tören düzenlendi.

Törende Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kastamonu Belediye Başkan Adayı Yüksel Aydın'ın, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kastamonu Milletvekili ve Belediye Başkan Adayı Hasan Baltacı'ya 'senin burada ne işin var' çıkışı damga vurdu ve Şehitler Anıtı'nda soğuk rüzgarlar estirdi.

"HANGİ YÜZLE GELDİN" ÇIKIŞI

Törene katılardan edindiğimiz bilgiye göre; MHP Adayı Yüksel Aydın, CHP Adayı Hasan Baltacı'ya "hangi yüzle geldin sen buraya" dedi. 

Edindiğimiz bilgiye göre; 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü münasebetiyle Şehitler Anıtı’nda düzenlenen anma töreninde gerginlik yaşandı…

Törene katılan MHP Kastamonu Belediye Başkanı Adayı Yüksel Aydın, CHP Kastamonu Milletvekili ve Kastamonu Belediye Başkan Adayı Hasan Baltacı’ya “Senin burada ne işin var?” diye bağırdı.

Kastamonu'da yağışlı hava kazaya neden oldu; Sürücü ve oğlu yaralandı Kastamonu'da yağışlı hava kazaya neden oldu; Sürücü ve oğlu yaralandı

Bu sırada Hasan Baltacı ile Yüksel Aydın arasında sözlü sataşma yaşanırken araya Kastamonu Valisi Meftun Dallı girdi. Vali Dallı Yüksel ve Baltacı'ya gerekli uyarıları yaptıktan sonra tören devam etti.

Yine yaşanan kısa süreli gerginlikte törende bulunan bazı isimlerin olaya müdahale ettiği gelen bilgiler arasında.

(Haber Merkezi)