Marka ve Kariyer Zirvesi'nde ödüller dağıtıldı Marka ve Kariyer Zirvesi'nde ödüller dağıtıldı

Tolga Çevik konuk olduğu bir programda samimi açıklamalarda bulunurken favori komedyenini açıkladı. Kendisi de komedyen olan Çevik’in açıklamasından sonra izleyiciler Tolga Çevik kimdir, nerelidir? araştırmaya başladı… İşte detaylar…

Komedinin usta isimlerinden Tolga Çevik, katıldığı bir YouTube kanalında favori komedyenini açıkladı. Samimi açıklamalarda bulunan Çevik vatandaşlardan takdir toplarken merak uyandırdı… Peki Tolga Çevik kimdir? Nerelidir?

5A2146D018C77320B8C748Fa.jpg

Tolga Çevik İbrahim Selim ile Bu Gece programının konuğuydu. Ekranların sevilen ismi Tolga Çevik, İbrahim Selim’in “yeni komedyenlerden beğendiği isimleri” sorması üzerine oldukça samimi cevaplar verdi.

Çevik, Giray Altınok ismini vererek oldukça samimi açıklamalarda bulundu. Tolga Çevik Giray Altınok’a övgü dolu sözler söyledi. Çevik’in bu övgü dolu sözlerineyse Altınok’tan cevap gecikmedi. 

4153589

Giray Altınok Tolga Çevik’in övgü dolu sözlerine “Gurur somut haliyle böyle bir şey arkadaşlar, ağzınız açık izlediğiniz insanların sizin için böyle bir cümle kurması. Ne mutlu bana” ifadeleriyle cevap verdi. 

Tolga Çevik’in bu samimi açıklamalarından sonra ise sosyal medya kullanıcıları Tolga Çevik’i araştırmaya başladı… Peki Tolga Çevik kimdir, nerelidir?

Tolga Çevik kimdir, nerelidir?

Uzun yıllar boyunca “Arkadaşım Hoş Geldin” programıyla ekranların sevilen yüzü haline gelen Tolga Çevik, 12 Nisan 1974 tarihinde İstanbul’da doğdu. Tolga Çevik aslen Mersin’lidir.

59B7B1Bbc9De3D164850D64E.jpg

Tolga Çevik, Özel Doğuş Lisesi’nde eğitimine devam ederken tiyatro eğitimine de başladı. Central Missouri State Üniversitesi’nde oyunculuk bölümü okudu. Çevik, oyunculuk eğitimi esnasında Robin Williams’tan ders aldı.  

Tolga Çevik, 2004 yılından beri komedyen Cem Yılmaz’ın kız kardeşi Özge Çevik ile evlidir. Tan ve Tuna adında iki çocukları bulunmaktadır. 

 

Editör: Haber Merkezi