Ankara Taşköprülüler Derneği, Ankara'da eğitim gören Taşköprülü öğrencilere destek olmaya devam ediyor. Dernek yönetimi, öğrencilere eğitim hayatları boyunca sağlayacakları burs ve sosyal yardım imkanlarını değerlendirmek üzere bir araya geldi. Bu çalışmaya dernek üyeleri ve gönüllüleri de katkıda bulunuyorlar. Taşköprü'lü öğrencilerin yanında olduklarını belirtiyorlar. Dernek, Taşköprülü öğrencilere sağladığı bu destekle onların eğitim hayatlarını kolaylaştırmayı amaçlıyor.

Taşköprü'de siyasi heyecan dorukta: AK Parti'nin adayları kimler? Taşköprü'de siyasi heyecan dorukta: AK Parti'nin adayları kimler?

Ankara'da üniversite öğrenimi gören veya görecek olan Kastamonu-Taşköprülü öğrencilerin karşılaştıkları ve karşılaşacakları çeşitli sorunları konuşmak ve çözümler üretmek için bir araya gelen dernek üyeleri 'Toplantıyı düzenleyerek bizi davet eden ve büyük emekleri olan Gazi Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mehmet Yılmaz'a, Kastamonu Taşköprü Sosyal Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Türkan Oktay ve Başkan Yardımcısı Turhan Kayıkçı ile Yönetim Kurulu Üyeleri İsmail Karaman ve Kemal Açıkbaşgil'e çok teşekkür ediyoruz.' dedi.

(Haber Merkezi)