Kastamonulu Sivil Toplum Kuruluşlarının önemli isimlerinden, Taşköprü Piramahmetli Köyü dernek başkanı ve 20 Yıldır Kamu Kurumlarında görev yapan Taşköprülü Hemşehrimiz Adem Çalış, İstanbul 1. Bölge’den AK Parti Milletvekili aday adaylığı için başvurusunu yaptı.

Ak Parti İlçe binasında aday adaylık başvurusunu gerçekleştiren hemşehrimiz Adem Çalış , "Sayın Cumhurbaşkanımız takdir buyururlarsa, milletimize ve özellikle İstanbul’daki Kastamonulu hemşehrilerşmize hizmet etme fırsatını yakalamış olacağım" dedi.

30 Yıldır Kastamonulu derneklerde görev yaptığını ve İstanbul’da yaşayan 600 Bini hatta 200 binde artık istabul'un yerlisi olmuş Kastamonulunun sorunlarını ve sıkıntılarını çok iyi bildiğini ve çözüm noktasında projeleri olduğunu belirterek Kastamonuluların iftiar duyacağı bir isim olmaya çalışacağını belirtti.

Deprem Listesi:23 Temmuz’da deprem oldu mu? 23 Temmuz’da nerede, kaç şiddetinde deprem oldu? Deprem Listesi:23 Temmuz’da deprem oldu mu? 23 Temmuz’da nerede, kaç şiddetinde deprem oldu?

Editör: Haber Merkezi