Gençlik ve Spor Bakanlığı, Futbol 7×7, Basketbol 3×3, Masa Tenisi ve Geleneksel Türk Okçuluğu branşlarında düzenlenecek Gençlik Merkezleri Arası Spor Ligi'ne ev sahipliği yapacak. Taşköprü'den de sporcuların katılabileceği Lig'e başvurular, şahsen Taşköprü Gençlik Merkezi'ne yapılacak ve katılım için gerekli belgeler arasında adli sicil kaydı, kimlik fotokopisi ve 1 adet fotoğraf bulunmaktadır. 18 yaş altı gençler için ise veli izin belgesi gerekmektedir.

Taşköprü’de Ev Hanımlarının Yaptığı Mumlar Gelir Kapısı Oluyor Taşköprü’de Ev Hanımlarının Yaptığı Mumlar Gelir Kapısı Oluyor

Bu heyecan verici etkinlik tüm Türkiye'yi kapsayacak şekilde planlanmış olup, önce bölge yarışmaları düzenlenecektir. Batı Karadeniz bölgesinin bölge finali ise Kastamonu'da gerçekleştirilecek.

Taşköprü Gençlik Merkezi, bölge finaline Taşköprü'den de genç sporcuların katılmasını hedefliyor. Spor tutkunları için büyük bir fırsat olan bu etkinlik, gençlerin birbirleriyle rekabet etme ve spor yeteneklerini sergileme şansı sunacak.

Whatsapp Image 2024 01 24 At 16.22.07

Editör: Ünal TOPUKSUZOĞLU