Taşköprü Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Spor Kulübü olarak, 11-15 Kasım tarihleri arasında Samsun'da düzenlenen 19 yaş altı Türkiye Badminton Şampiyonasında büyük bir başarı elde etti. Karışık çiftler kategorisinde mücadele eden sporcularımız, yoğun rekabet ortamında gösterdikleri performansla son on altıya kalmaya hak kazandı.

Turnuvada elde ettiğimiz bu önemli başarıda, bize verdiği destekle öne çıkan isimlere teşekkür borçluyuz. Kaymakam Sayın Bekir ÖZEN, Belediye Başkanı Abdullah ÇATAL, Korkmaz Sürücü Kursu ve Özsoy Sürücü Kursu'na, malzeme alımında destek olan sanayi esnafımıza ve Bahçelievler Muhtar Adayı Mustafa TOPÇU'ya teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Bu destekler, Taşköprü'yü en iyi şekilde temsil etmemize ve sporcularımızın yeteneklerini sergileyerek başarıya ulaşmalarına olanak tanıdı. Sporun birleştirici gücüyle Taşköprü'yü daha da zirveye taşımak için çalışmalarımıza kararlılıkla devam edeceğiz. Sizlerin desteği, bizim için önemli ve değerlidir. Başarılarımızı paylaşmaya devam edeceğiz!

Traktöre çarptı: Feci kazanın detayları belli oldu! Traktöre çarptı: Feci kazanın detayları belli oldu!

taşköprü gsb (4)taşköprü gsb (2)taşköprü gsb (1)taşköprü gsb (3)