Taşköprü'de Eczane Serap Açıldı!Kastamonu’nun Taşköprü ilçesinde Cumhuriyet Caddesi üzerinde hizmete giren Eczane Serap kapılarını dualar eşliğinde açtı.

Okunan duanın ardından eczanenin açılışı için kurdeleyi Taşköprü Kaymakamı Bekir Özen, Taşköprü Belediye Başkanı Abdullah Çatal, MHP Taşköprü İlçe Başkanı Rıdvan Uçar, İYİ Parti Taşköprü İlçe Başkanı Hüseyin Özmen, İYİ Parti Taşköprü Belediye Başkan Adayı Vedat Güner, AKP Taşköprü Belediye Başkan Adayı Hüseyin Arslan, MHP Taşköprü Belediye Başkan Adayı Yıldıran Yüksel, Yeniden Refah Partisi Taşköprü Belediye Başkan Adayı Mehmet Ali Topcu CHP Taşköprü Belediye Başkan Adayı Ufuk Car ve Eczacı Serap Teke birlikte kesti.

Serap Ecz (4)

Siyasi parti temsilcileri, muhtarlar ve muhtar adaylarının yanı sıra çok sayıda Taşköprülü vatandaşın katılımıyla gerçekleşen Eczane Serap’ın açılışının ardından Taşköprü’de bulunan eczane sayısı 9’a yükselmiş oldu. Bu da ilçenin sağlık hizmetlerine daha geniş kapsamlı ve etkin bir şekilde yanıt verebilmesine olanak sağlayacak.

Taşköprülü Sporcular Gurur Kaynağı Oldu Taşköprülü Sporcular Gurur Kaynağı Oldu

Serap Ecz (3)Serap Ecz (5)Serap Ecz (1)

Muhabir: Deniz Çam