Taşköprü ilk 4 yıldızlı oteline kavuşuyor

 4 Yıldızlı Pompeiopolis Otel Taşköprü ilçesinin sevilen iş insanlarından Adem Acar, şehre değer katan projelerine bir yenisini daha ekliyor.

 Adem Usta Et Lokantası ve Poyraz Otel'in sahibi olan Acar, ilçenin ilk 4 yıldızlı oteli olacak olan Pompeiopolis Otel'in inşaatını hızla sürdürüyor. Otel, Şehirlerarası Otobüs Terminali'nin yanında konumlanacak. Toplam 53 oda ve 104 yatak kapasitesine sahip Pompeiopolis Otel, 6 adet süit odası ile dikkat çekiyor. Otel bünyesinde ayrıca 63 kişilik lokanta, 55 kişilik açık kafeterya, 140 kişilik toplantı salonu, açık ve kapalı yüzme havuzu ile açık ve kapalı otopark gibi birçok imkanı barındıracak. Böylece Taşköprü, hem konaklama hem de etkinlik düzenleme konularında önemli bir tesis kazanmış olacak. Adem Acar'ın öncülüğünde hayata geçirilen bu projenin, ilçenin turizm potansiyelini artırması ve bölge ekonomisine olumlu katkılarda bulunması bekleniyor. Taşköprü, Pompeiopolis Otel ile birlikte konuklarına konforlu ve kaliteli bir konaklama deneyimi sunarak bölgede turizmin canlanmasına önemli bir katkı sağlayacak.

 (Haber Merkezi)

Taşköprü Merkez ve Köylerde Kaç Muhtar Adayı Var? Şaşırtan Rakam! Taşköprü Merkez ve Köylerde Kaç Muhtar Adayı Var? Şaşırtan Rakam!

Editör: Hamza Sefa Yılmaz