Kandilli Rasathanesi ve AFAD, Türkiye ve yakın çevresinde meydana gelen depremleri anlık olarak listelemeye devam ediyor. Vatandaşlar, bölgelerinde deprem olup olmadığını öğrenmek için yayınlanan son depremler listesine bakarak bilgi alabiliyor. İşte 11 Temmuz 2024 Perşembe günü meydana gelen son depremler ve detayları.

Deprem Mi Oldu? Son Depremler Nerede ve Kaç Şiddetinde Oldu?

Türkiye, deprem kuşağında yer alması nedeniyle sık sık depremlerle karşı karşıya kalıyor. Deprem bölgesinde yaşayan vatandaşlar, meydana gelen depremler konusunda tedirginlik yaşayabiliyor. Bugün meydana gelen depremler hakkında bilgi almak isteyenler için detaylar şu şekilde:

Pegasus Bilet Kampanyası 2024: Pegasus 1 Bilet Senden 1 Bilet Benden Kampanyalı Bilet Nasıl Alınır? Pegasus Bilet Kampanyası 2024: Pegasus 1 Bilet Senden 1 Bilet Benden Kampanyalı Bilet Nasıl Alınır?

Son Depremler 11 Temmuz 2024

Bugün, Afyonkarahisar'da sabah saatlerinde iki deprem meydana geldi. AFAD'ın ölçümlerine göre, ilk deprem saat 06.24'te 4.4 büyüklüğünde, ikinci deprem ise saat 06.30'da 3.5 büyüklüğünde kaydedildi.

  • Afyonkarahisar - 06.24: 4.4 büyüklüğünde
  • Afyonkarahisar - 06.30: 3.5 büyüklüğünde

AFAD'ın son depremler listesine göre, 3.0 büyüklüğünün üzerindeki tüm depremleri anlık olarak takip edebilirsiniz. . Anlık son depremler listesi için buraya tıklayabilirsiniz.

Editör: Haber Merkezi