Tekel Bayileri Yardımlaşma Derneği Başkanı Erol Dündar, sosyal medya hesabından yaptığı duyuruda, Efes Pilsen bira grubuna zam yapılacağını açıkladı.

Bira Zam

Alkollü içeceklerdeki zam furyasına bir yenisi daha ekleniyor. Tekel Bayileri Yardımlaşma Derneği (TBYD) Başkanı Erol Dündar, resmi Twitter hesabından Anadolu Grubu biralarına zam geleceğini duyurdu. Dündar'ın açıklamasına göre, bira fiyatlarına yapılan zam oranları 4 ila 9 lira arasında değişiklik gösterecek.

Bira Zam 1

Erol Dündar, Anadolu Grubu'na ait bazı bira markalarına yapılacak zamın yarın (13 Mayıs) itibarıyla geçerli olacağını belirtti.

Dündar, mesajında "biraya 15-20 lira zam gelecek" şeklindeki haberlerin manipülasyon olduğunu belirtti ve bu tür haberlere itibar edilmemesi gerektiğini söyledi.

Bira Zam 2

Emekliye destek paketinde ayrıntılar belli oluyor: Ulaşım, alışveriş ve kira... Emekliye destek paketinde ayrıntılar belli oluyor: Ulaşım, alışveriş ve kira...

Ayrıca, bu tür asılsız haberlerin sektöre zarar verdiğine dikkat çekerek, sadece gündem oluşturmak için böyle yanlış bilgilerin yayıldığını ifade etti.

ekran-goruntusu-2024-05-12-162120.png

(kamu son haber)