14 Haziran Cuma günü karne günü yaklaşırken, öğrenciler karne hediyesi arayışına başladı. 2023-2024 eğitim öğretim yılının sona ermesiyle birlikte, Gaziantep Şahinbey Belediyesi'nin her yıl karne hediyesi olarak dağıttığı spor ayakkabılar merak konusu oldu. Peki, Şahinbey Belediyesi spor ayakkabıları nasıl alınır?, Şahinbey Belediyesi spor ayakkabı nasıl alınır?, Ayakkabı başvurusu nereden yapılır?, Şahinbey Belediyesi kaçıncı sınıflara ayakkabı veriyor?, Şahinbey bisiklet başvurusu nereden yapılır? İşte Şahinbey Belediyesi ayakkabı randevu ekranı ve detaylar...

Şahinbey Belediyesi Spor Ayakkabı Nasıl Alınır?

20 milyon öğrencinin büyük bir heyecanla beklediği yıl sonu tatili geldi. 14 Haziran 2024 Cuma günü eğitim öğretim yılının sona ermesiyle birlikte, öğrenciler karne hediyelerini almak için Şahinbey Belediyesi'ne başvurularını yapmaya başladı. Gaziantep Şahinbey Belediyesi, her yıl olduğu gibi bu yıl da öğrencilere karne hediyesi olarak spor ayakkabı dağıtacak. İlçede yaşayan ve Şahinbey sınırları içinde eğitim gören öğrenciler, spor ayakkabı başvurularını nasıl yapacaklarını araştırıyor.

Şahinbey Belediyesi Spor Ayakkabı Randevu 2024

Gaziantep Şahinbey Belediyesi'nin öğrencilere karne hediyesi olarak spor ayakkabı dağıttığı randevu ekranı için geri sayım başladı. 2023-2024 eğitim öğretim yılının sona erdiği 14 Haziran 2024 tarihine az bir süre kala, spor ayakkabı randevuları henüz açılmadı. Geçtiğimiz yıl, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu tarafından duyurulan spor ayakkabı randevularının 2024 yılı için ne zaman açılacağı merak ediliyor.

Kastamonu Camileri ve Külliyeleri Kastamonu Camileri ve Külliyeleri

Şahinbey Belediyesi Spor Ayakkabı Randevu Ekranı

Gaziantep Şahinbey Belediyesi, her yıl olduğu gibi bu yıl da öğrencilere karne hediyesi olarak spor ayakkabı dağıtacak. Randevu ekranı açıldığında, bu haberimizde yer vereceğiz. Şahinbey Belediyesi'nin yıllardır süregelen spor ayakkabı hediyesi kapsamında, ilçedeki çocuk ve gençlere Slazenger ve Kinetix markalı 160.000 adet spor ayakkabı verilmektedir. Randevu ekranı açıldığında, sizden istenen formu doğru ve eksiksiz şekilde doldurmanız gerekmektedir.

Şahinbey Belediyesi Ayakkabı Başvurusu Nasıl Yapılır?

  1. Randevu Ekranını Takip Edin: Şahinbey Belediyesi'nin resmi web sitesinde ve sosyal medya hesaplarında randevu ekranı duyurulacaktır.
  2. Formu Doldurun: Randevu ekranı açıldığında, gerekli bilgileri içeren formu doldurun.
  3. Doğru Bilgi Verin: Başvuru formunda sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz şekilde doldurmanız gerekmektedir.
  4. Randevu Tarihini Bekleyin: Formu doldurduktan sonra size bildirilecek randevu tarihini bekleyin ve belirtilen tarihte başvurunuzu tamamlayın.
Editör: Haber Merkezi