İBB'den öğrencilere tercih desteği İBB'den öğrencilere tercih desteği

Müstakil binası, bahçeli alanı ve uzman öğretmen kadrosuyla dikkat çeken Polinom Eğitim Kurumları, kurumsal yapısıyla 9, 10, 11, 12. sınıf ve mezun gruplara yönelik YKS’ye hazırlık ve okul derslerine destek amaçlı çalışmalar sunacak.

KURUCU MÜDÜR DR. AZİZ  BÜYÜKKARAGÖZ 
AÇIKLAMALARDA BULUNDU

Polinom Eğitim Kurumları Kurucu Müdürü Dr. Aziz  Büyükkaragöz, yeni şube hakkında bilgi verdi: “Yapay zeka destekli eğitim, TÜBİTAK destekli programlar, öğrenci koçluğu, etkin rehberlik hizmeti, 4K video dersleri ve Kunduz öğretim programı gibi ayrıcalıklı eğitim materyallerini öğrencilerimizle buluşturuyoruz.” dedi.
POLİNOM EĞİTİM KURUMLARININ BAŞARI VE ÖDÜLLERİ 

37189B27 D049 48D4 Be72 0B46F08Abc31
Kurucu Müdür Dr. Aziz Büyükkaragöz Polinom Eğitim Kurumlarının eğitim alanındaki başarılarını vurguladı ve eğitim alanlarında aldıkları ödüllerden bahsederek açıklamalarda bulundu. Polinom Eğitim Kurumları, 2022-2023 eğitim ve öğretim yılında; ‘’Yılın En İyi Çıkış Yapan Eğitim Kurumu’’ ödülüne yine 2023-2024 eğitim ve öğretim yılında; ‘’Yılın Eğitim Markası’’ ödülüne layık görüldüğünü ifade etti. Bizde kurucularımız, öğretmenlerimiz, personelimiz ile Kastamonu’da özverili ve kaliteli bir eğitim için hizmete başlıyoruz. Polinom Eğitim Kurumlarının 63. Şubesini Kastamonu’ya kazandırmaktan onur duyuyoruz. Hem dijital eğitim hem akıllı tahtada eğitim hem de fiziki koşulları uygun olan kurumumuzda uygulamalı eğitim çalışmalarımızla hedef kazanımlarını bireylere öğretmek gayretinde olacaklarını söyledi.
“HER ÖĞRENCİ BİR FİDANDIR, BU FİDANIN İYİ YETİŞTİRİLMESİ İÇİN 
ÇALIŞMALARIMIZI YÜRÜTECEĞİZ”

Dr. Aziz Büyükkaragöz sözlerine şöyle devam etti. Bunlarla birlikte “Bu dünyada ne ekersen onu biçersin.” sözünü temel alarak her öğrencinin bir fidan olduğunu ve bu fidanın iyi yetiştirilmesi gerektiğinin bilinci ile çalışmalarımızı yürüteceklerini söyledi. Her bireyin vatanını, milletini ve bayrağını seven, akademik olarak donanımlı bir eğitim ve öğretim almasını hedefliyoruz. Bu vesile ile Kastamonu Polinom Özel Öğretim Kursu olarak herkese saygı ve sevgilerini sunduklarını ifade etti.

Editör: Haber Merkezi