Ekonomiyi sarsan enflasyona rağmen birçok vatandaş düşük faizli ve uygun fiyatlı araba sahibi olmak için araştırmaya başladı. Hyundai İ10 da bu arayışa cevap veren bir seçenek olarak öne çıkıyor. Çoğu araba firması ise ekim ayı kampanyalarını duyurmaya şimdiden başladı. Onlardan biri de Hyundai İ10 imza attı. Türkiye’de birçok takipçisi olan araba markasının kampanyası ise gözleri üzerine çekiyor.

Artan enflasyon ve hayat pahalılığı, otomobil fiyatlarını 2023 yılında vursa da bu yıl pek çok araba markaları cüzi miktarda zam yapıldı. Bu nedenden bazı vatandaşlar en ucuz otomobil ve kampanyalarını araştırmaya girişti.

hyundai-i10-01.jpg

835 BİN TL OLARAK BELİRLENDİ

Ünlü Güney Koreli otomotiv devi yılın ilk ayında geçerli olacak kampanyasını açıkladı. En ucuz otomobiller arasında yer alan Hyundai i10 yeni kampanyası ise paylaşıldı. İzmit'te üretilen Hyundai i10 1.0 MPI Jump MT modeli, 2023 yılında 710 bin TL'ye satışa sunulmuştu. Bu yıl ise fiyat 835 bin TL'ye yükseldi.

DEV KAMPANYA

Honda gemileri yaktı: Binlerce lira indirim yaptı! Honda gemileri yaktı: Binlerce lira indirim yaptı!

Kampanyada; 835.000 TL azami/maksimum kampanyalı satış fiyatı, 6 ay sonra ödeme seçeneği ve Garanti BBVA ve Yapı Kredi'den %4,69'dan başlayan faiz oranlı kredi imkanları TEB Oto Finans'tan 3 ay ertelemeli kredi imkanı gibi olanaklar sunuluyor. Önceki ay kredi faiz oranları ise 4,99 olarak açıklanırken bu ay kredi oranlarında düşüş gözlemlendi.

Kampanya 31 Mayıs'a kadar geçerli olacağı belirtildi.

(Kamu son Haber)