Hayrattan su içtikten sonra üstüne çıktı, mermer blok çöktü: Üzücü olayın adresi Antalya'ydı. 

Olay, dün saat 16.00 sıralarında Kepez ilçesi Mehmet Akif Ersoy Mahallesindeki Şerife Tufan İlkokulu'nda yaşandı. Edinilen bilgiye göre, okulun karşısında akrabalarının işyerinde bulunan Atiye - Hasan Çiçek çiftinin 7 yaşındaki çocukları Eymen, annesine eğitim gördüğü okulun bahçesindeki hayrattan su içmek istediğini söyledi. Arkadaşlarıyla birlikte okul bahçesine giren Eymen, çeşmeden su içtikten sonra hayratın üzerine çıktı. Bu sırada üst kısımdaki mermer blok bir anda çöktü. Diğer çocuklar kaçarak olayı yara almadan atlatırken, minik Eymen yaklaşık 1,5 metre yükseklikten düşüp, mermer ve beton parçaların altında kaldı.

Okula Yaptirilan Hayrat Cesmenin Mermer Blogu Coktu 7 Yasindaki Eymenin Kaval Kemigi Kirildi Fyut

Çorum'da bir kişi evinde ölü bulundu Çorum'da bir kişi evinde ölü bulundu

Diğer çocukların durumu bildirmesi üzerine olay yerine gelen anne Atiye Çiçek, çocuğunu kanlar içerisinde görünce büyük bir şok yaşadı. Sol bacak kaval kemiği kırılan, kafa ve vücudunun çeşitli noktalarında kesiler oluşan küçük Eymen, Kepez Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı.

Okula yaptırılan hayrat çeşmenin mermer bloğu çöktü! 7 yaşındaki Eymen'in kaval kemiği kırıldı - Resim : 1

İÇ KANAMADAN ŞÜPHELENİYORLAR”

Olayın halen şokunu atlatamayan anne Atiye Çiçek, şunları söyledi:

“Okul normalde kapalı ama her zaman kapıları açık. Su içmek ve bisiklet sürmek için okula gitmek istemişti. Ben de izin verdim. Fayanslar kırılmış, devrilmiş çocuğumun üzerine. Çocuğumun ayağı kırık, iç kanamadan şüpheleniyorlar. Kulağının arkasında 15 dikiş var. Ölümle burun buruna gelmiş. Ameliyata girecek. Daha 7 yaşında, bünyesi nasıl kaldıracak”.

Okula yaptırılan hayrat çeşmenin mermer bloğu çöktü! 7 yaşındaki Eymen'in kaval kemiği kırıldı - Resim : 2

(haberglobal)