Taşköprü ilçemiz de  18 Mart Çanakkale Şehitlerimizi Anma Günü dolayısıyla düzenlenen programda Taşköprü Belediyesi tarafından cami cemaatine Çanakkale menüsü ikram edildi.

Taşköprü Belediyesi tarafından Merkez Taş Camiin de düzenlenen programda öğle namazının ardından cami çıkışında cami cemaatine ve vatandaşlara Çanakkale’deki Mehmetçiğin 1 öğünlük yemeğinden ikram edildi.

Taşköprü Salı Pazarında bu hafta fiyatlar nasıl? 21 Mayıs 2024 Fiyatları Taşköprü Salı Pazarında bu hafta fiyatlar nasıl? 21 Mayıs 2024 Fiyatları

Taşköprü Belediye Başkan  Yardımcısı Harun Yalçın, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Rıdvan Uçar, Büyük Birlikte Partisi İlçe Başkanı Saim Çakmak ve çok sayıda vatandaşın katıldığı programda Çanakkale’de ki Mehmetçiğimizin 1 günlük öğünü olan yağlı buğday çorbası, hoşaf ve ekmek ikram edildi.

Başkan Yardımcısı Harun Yalçın yaptığı açıklamada; “Taşköprü Belediyesi olarak Taş Camiinde Cami cemaatimize ve vatandaşlarımıza Çanakkale menüsü ikram ettik. Tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet dilerim” dedi.

Haber: Hamza Sefa YILMAZ