Taşköprü ilçemizin başarılı muhtarlarından Pulcular Mahallesi Muhtarı ve 31 Mart 2024 Mahalli idareler seçimlerinde yeniden muhtar adayı olan Ömer Tuncel, azalarıyla bir araya gelerek anlamlı bir program düzenledi.

Adem Usta Et Lokantası'nda gerçekleşen programda Tuncel, 5 yıl boyunca uyum içinde çalıştıkları azalarına teşekkür ederek kendilerine plaket takdim etti.

Muhtar Tuncel’den Anlamlı Davranış (1)-1

Taşköprü İtfaiyesi'nden kurtarma operasyonu: Araca sıkışan tilki kurtarıldı! Taşköprü İtfaiyesi'nden kurtarma operasyonu: Araca sıkışan tilki kurtarıldı!

Konuyla ilgili açıklama yapan Tuncel, "Vefalı azalarımızla birlikte önemli hizmetlere imza attık ve değerli azalarımıza 5 yıllık süreçte sağlamış oldukları katkıları için teşekkürlerimizi sunmak adına bugün buradayız. Onlara teşekkür etmek ve yeni döneme dair projelerimizi paylaşmak için bu plaketleri kendilerine takdim ettik. İnşallah 5 yıl boyunca yaptığımız çalışmaları yeni dönemde de sürdüreceğiz" dedi.

Azalar ise Pulcular Mahallesi Muhtarı Ömer Tuncel’e her daim gösterdiği duyarlılık ve bu anlamlı davranıştan dolayı teşekkür ettiler.

Muhtar Tuncel’den Anlamlı Davranış (3)

Muhtar Tuncel’den Anlamlı Davranış (4)

Muhtar Tuncel’den Anlamlı Davranış (2)