AK Parti Kastamonu Milletvekili Serap Ekmekci, sosyal medya hesabından Taşköprü ziyaretini paylaştı.

Kadın Kolları Başkanı Gülsüme Köylü, Taşköprü Belediye Başkan adayı Hüseyin Arslan, Taşköprü İlçe Başkanı Hüseyin Erol da Ekmekci'ye ziyaret sırasında eşlik etti.

Ekmekci, "Taşköprü Pazarı'ndayız... Kadın emeğinin önemini bir kez daha gördük. Geleneksel ürünlerimizin çeşitliliği ve zenginliği içinde çok mutluyuz. Köylerimizin kalkınmasına destek olmaya devam edeceğiz. Tarım ve hayvancılık projelerimize desteklerimiz artarak sürecek. Hep birlikte yürüyerek ve başaracağız" dedi.

G J D C Y Qw Ww A I UadAyrıca, "Halk Eğitim Merkezi'ndeyiz. El emeği göz nuru ürünlerimizi hayranlıkla inceledik. El sanatlarımızı geleceğe taşıyacağız. Usta-çırak ilişkisini çağdaş eğitim sistemimizle birlikte yürüteceğiz. Kadınlarla birlikte yürüyerek ve başaracağız" şeklinde konuştu.

G J C9 Qu X Wo A A Iml REkmekci, Ongun Tekstil gazlı bez fabrikasını ziyaret ederek girişimciler ve emekçilerle bir araya geldiğini belirtti. Belediye Başkan Adaylarından Hüseyin Arslan ile Taşköprü'nün kalkınması ve gelişmesine destek olacaklarını ifade eden Ekmekci, "Birlikte başarılı projelere imza atacağız" dedi.

G J Cm A Hd X U A E Yat ESon olarak, Anka Tekstil'in değerli çalışanlarıyla yeni dostluklar kurduklarını ve güzel anılar biriktirdiklerini belirten Ekmekci, "Kadınların sesi ve omuzbaşıyım. Belediye Başkan Adayımız Sayın Hüseyin Arslan ile birlikte yürüyoruz ve başaracağız" dedi.

Taşköprü'de 18 yaşındaki genç kız kayboldu! Taşköprü'de 18 yaşındaki genç kız kayboldu!

G J Cm A Wt Xc A Ag1 K ZG J D C Y Hw X A A A X T4G J D C Y E E Wc A A I38EG J D C Y Qw Ww A I UadG J D C Y Mk Xw A A Hm VkG J C9 Qhs X E A I Q Jo WG J C9 Qp4 X E A I45 G4G J Cc Rf M W8 A A27 G5G J Cc Rr U Xo A Aj Hv YG J Cc Rqw Xc A A Hy Qb

Haber: Ünal TOPUKSUZOĞLU