Kastamonu yolunda feci kaza: 3 yaralı! Kastamonu yolunda feci kaza: 3 yaralı!

31 Mart 2024 yerel seçimleri sonucunda AK Parti Taşköprü Belediye Başkan adayı Hüseyin Arslan'ın Belediye Başkanlığı'na seçilmesinin ardından, MHP Taşköprü Belediye Başkan adayı Yıldıran Yüksel teşekkür mesajı yayınladı.

Yıldıran Yüksel şu mesajı iletti:

'Seçim, demokrasi demektir. Halkın iradesine güvenmek, inanmak ve sonuca saygı duymak, halkımıza saygı duymak anlamına gelir. Son derece seviyeli ve demokratik bir seçim sürecinden geçtiğimiz için mutluyuz.

Milliyetçi Hareket Partisi belediye başkan adayı olarak girdiğimiz 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde, seçim sürecinde yaptığımız çalışmalarda benden katkılarını esirgemeyen başta tüm Taşköprülü hemşehrilerime, sivil toplum kuruluşlarına, MHP İl Başkanı ve yönetimine, MHP İlçe Başkanı ve yönetimine, MHP Kadın Çalışma Grubu Başkanı ve ekibine, Ülkü Ocakları Başkanı ve değerli gençlerimize, seçim sürecinde görev yapan tüm kamu çalışanlarımıza ve emniyet güçlerimize, bizleri yalnız bırakmayan, desteğini esirgemeyen yüreklerini ve coşkularını ortaya koyan tüm dava arkadaşlarıma ve tüm Taşköprülü hemşehrilerime sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

31 Mart 2024 yerel seçiminde kazanan yeni başkan ve yönetimine görev sürecinde başarılar dilerim.' ifadelerini kullandı.