Settar Tanrıöğen'in durumu nasıl? Settar Tanrıöğen'in sağlık durumu merak ediliyor. Ünlü oyuncu, sağlığına kavuştu mu?

1657574

Esin Yum güzelliğiyle Altın Kalp ve Vefa Ödülleri'ne damga vurdu Esin Yum güzelliğiyle Altın Kalp ve Vefa Ödülleri'ne damga vurdu

Ekranların fenomen haline gelen Kızılcık Şerbeti dizisinde 'Abdullah' karakterine hayat veren usta oyuncu Settar Tanrıöğen dün geçirdiği beyin kanaması ile hayranlarını korkuttu.

Acil ameliyata alınan Tanrıöğen'in sağlık durumu hakkında hastaneden açıklama geldi. Usta oyuncunun tedavi gördüğü özel hastanenin başhekimi Dr. Engin Çakmakçı şunları söyledi:

"Hastamız Settar Tanrıöğen bir haftadan beri üst solunum yolu enfeksiyonu şikayetlerinin yanı sıra hareketlerde ve konuşmada yavaşlama ve ara sıra kısa süreli bilinç bulanıklığı ile 26 Ocak 2024 Cuma günü saat 20:45'de hastanemize başvurdu. Yapılan muayene ve tetkikleri sonucunda beyin damarlarından birinde anevrizma kanaması saptanmıştır. Bu tanı üzerine yapılan ameliyatla kanamaya yol açan anevrizma başarılı bir şekilde kapatılmıştır. Hastamız işlem sonrasında tekrar yoğun bakıma alınmıştır. Sanatçı Settar Tanrıöğen'in hastanemize gelişinde olduğu gibi bilinci açık bir halde yoğun bakım servisimizde izlenmeye devam edilmektedir."

(karar)

Editör: Ezgi Nur Sertdemir